• Enlace Slider home mascletás (5)

Junta Central Fallera

Nominacions del XXXVII Concurs Infantil de Teatre

Aquestes són les nominacions del XXXVIII Concurs Infantil de Teatre

XXXVII CONCURS INFANTIL DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIA

Delegació de Cultura – Junta Central Fallera – Exercici 2019-2020

NOMINACIONS A MILLOR ACTOR MENUT:

            

-A: Gorka Pascual Vinat

EN EL PAPER DE : Chambelain de Palau

DE L’OBRA: “L'Atifell”                      

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí                      

           

-A: Pau Rodriguez Muñoz

EN EL PAPER DE : Esteban

DE L’OBRA: “ I tú qué pintes?”      

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals  

A: Pablo Nico Gil Pérez

EN EL PAPER DE : Mosquit                  

DE L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

NOMINACIONS A MILLOR ACTRIU MENUDA:

-A: Adriana Balaguer Delgado

EN EL PAPER DE : Agnes              

DE L’OBRA: “La princesa que volia ser Príncep”

DE LA FALLA: Vilanova de Castelló-Horticultor Galán

  

-A: Abril Tomás Rodríguez

EN EL PAPER DE : Alegrina              

DE L’OBRA: “No puges a l'andana”      

DE LA FALLA: Mossén Josep Cuenca-Pinedo

       

-A: Rocío Sanz López

EN EL PAPER DE : Slime

DE L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

NOMINACIONS A MILLOR ACTOR NOVELL:

-A: Joan García Úbeda

EN EL PAPER DE : Joel

DE L’OBRA: “ I tú qué pintes?”      

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals      

-A: Josep Gil Bon

EN EL PAPER DE : Pepe

DE L’OBRA: “Una idea brillant”

DE LA FALLA: Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbá

-A: Alex Pérez Mihai

EN EL PAPER DE : Felip El bell

DE L’OBRA: “L'Atifell”      

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

NOMINACIONS A MILLOR ACTRIU NOVELL

-A: Carmen Puig Sancho

EN EL PAPER DE : Sor Amnesia

DE L’OBRA: “Mongeries”      

DE LA FALLA:Borrull-Túria

-A: Laura Lucía García Vaquero

EN EL PAPER DE : Margarita

DE L’OBRA: “ I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

-A: Lucía Puig Sancho

EN EL PAPER DE : Sor Tecla

DE L’OBRA: “Mongeries”  

DE LA FALLA:Borrull-Túria

NOMINACIONS A MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT:

-A: Ana Llatas Fernández

EN EL PAPER DE : Ventafocs

DE L’OBRA: “Una història diferent

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

-A: Neus Gurrea Villarreal

EN EL PAPER DE : Maria Agustina

DE L’OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

-A: Carlota Pons Pascual

EN EL PAPER DE : Carlota

DE L’OBRA: “Una idea brillant”    

DE LA FALLA: Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbá

NOMINACIONS A MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT:

-A: Luís García Vaquero

EN EL PAPER DE : Marcel              

DE L’OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

-A: Jorge Antonio Llatas Fernández

EN EL PAPER DE : Peter Pan

DE L’OBRA: “Una història diferent”      

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

-A: Mateo Mirasol Salvador

EN EL PAPER DE : Merlí

DE L’OBRA: “Una història diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

NOMINACIONS A MILLOR ACTOR PRINCIPAL:

-A: Iker Pascual Vinat

EN EL PAPER DE : James Filby

DE L’OBRA: “L'Atifell”      

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

-A: Iván Macías Mena

EN EL PAPER DE : Mowgli

DE L’OBRA: “El llibre de la selva”

DE LA FALLA: Fra Jacint Rodríguez-Pintor Cortina

-A: Marc Altur Agüera

EN EL PAPER DE : Herbert George

DE L’OBRA: “L'Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

NOMINACIONS A MILLOR ACTRIU PRINCIPAL:

-A: Olga Navarro Vargas

EN EL PAPER DE : H-384

DE L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

-A: Celia Soler Albuixech

EN EL PAPER DE : Kiwi/Sara

DE L’OBRA: “El somni d'Alba”      

DE LA FALLA: Quart-Palomar

-A: Paula Saiz Chisbert

EN EL PAPER DE : A4

DE L’OBRA: “Volguts Pares”

DE LA FALLA: Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

NOMINACIONS A MILLOR DIRECCIÓ:

-A: Vicent López Torres

DE L’OBRA: “L'Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

-A: Desireé Mendoza Llinares

DE L’OBRA: “Volguts Pares”        

DE LA FALLA: Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

-A: Paqui Olba i Hernán Mir

DE L’OBRA: “I tú qué pintes?”                      

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals          

NOMINACIONS A MILLOR OBRA INÉDITA

-A L’OBRA: “L'Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

-A L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

-A L'OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

NOMINACIONS A MILLOR MUNTATGE:

-A L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”        

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá            

-AL’OBRA: “L'Atifell”                        

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

                

-A L'OBRA: “I tú qué pintes?”      

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals        

NOMINACIONS A MILLOR OBRA:

-A L’OBRA: “Una història diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

-A L’OBRA: “Benvinguts a Vila Albelló”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres.Arquitecte Tolsá

-A L’OBRA: Volguts Pares

DE LA FALLA: Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

-A L’OBRA: “I tú qué pintes?”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

-A L’OBRA: “L'Atifell”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h