• Enlace Slider home mascletás (8)

Junta Central Fallera

  • Inici
  • Notícies
  • Resultats 1a jornada del Grup E del XIII Campionat de Birles Mixt

Resultats 1a jornada del Grup E del XIII Campionat de Birles Mixt

Aquests són els resultats de la 1a Jornada del Grup E al XIII Campionat de Birles Mixt

 

TOTALS PER FALLES

EQUIP

JUGADOR

PARTIDES

INDIVIDUALS

Scratch

PUNTS

SUMA

SERIE

PROM.

HD

1

2

3

4

5

6

SERIE

AMB  HD

PART

EQUIP

EQUIP

JESÚS MORANTE I BORRÁS

NEREA RAMÍREZ

76

88

123

287

407

3

95,7

40

790

1.150

- CAMINOT

JOSÉ PLANELLS

98

112

126

336

456

3

112,0

40

SILVIA HUERTAS

54

65

119

199

2

59,5

40

DANI SEGARRA

48

48

88

1

48,0

40

SAN JOSÉ DE LA MONTAÑA

XEMA OLIVARES

108

95

203

283

2

101,5

40

828

1.188

- TERUEL

EMILIO GIMENO

92

92

132

1

92,0

40

RAFA SOLER

97

83

180

260

2

90,0

40

JUANVI SALAVERT

105

131

236

316

2

118,0

40

JOSÉ GUIJARRO

49

49

89

1

49,0

40

DAVID OLMOS

68

68

108

1

68,0

40

CÍSCAR - BURRIANA

CARLA RUIZ

97

56

79

232

352

3

77,3

40

876

1.236

Equipo 3

AMPARO SÁEZ

64

103

95

262

382

3

87,3

40

JESÚS MEDINA

140

123

119

382

502

3

127,3

40

AZCÁRRAGA - FERNANDO

AMPARO BORRÁS

162

157

145

464

546

3

154,7

27

1.391

1.632

EL CATÓLICO - Equipo 1

JAVIER LÓPEZ

101

126

166

393

513

3

131,0

40

XAVIER SOLER

155

233

146

534

574

3

178,0

13

JOAQUÍN COSTA -

FRANCISCO REYES

132

123

146

401

520

3

133,7

40

978

1.337

BURRIANA - Equipo 1

Mª LUISA NIETO

91

79

77

247

367

3

82,3

40

ROCÍO PARRA

141

112

77

330

450

3

110,0

40

MAESTRO BELLVER -

LUIS MORCILLO

144

168

189

501

560

3

167,0

20

1.332

1.583

MARIANO RIBERA

FRANCISCO HERMOSILLA

128

203

150

481

552

3

160,3

24

ALBERTO BAQUERO

117

137

254

334

2

127,0

40

PEDRO BAQUERO

96

96

136

1

96,0

40

LEPANTO - D. JUAN DE

SHEILA TORRIJOS

71

88

61

220

340

3

73,3

40

927

1.287

AUSTRIA - Equipo 1

JULIÁN TORRIJOS

116

87

123

326

446

3

108,7

40

PABLO GÓMEZ

138

111

132

381

501

3

127,0

40

TRES FORQUES - CUENCA-

Mª CARMEN HERNÁNDEZ

115

112

120

347

467

3

115,7

40

1.140

1.477

PÉREZ GALDÓS

QUIQUE TUR

140

123

175

438

535

3

146,0

32

JOSUÉ ALFARO

95

109

151

355

475

3

118,3

40

CÍSCAR - BURRIANA

IVÁN PALMA

104

99

203

283

2

101,5

40

836

1.196

Equipo 2

CRISTINA GÓMEZ

71

91

162

242

2

81,0

40

BELÉN SOLER

63

75

86

224

344

3

74,7

40

TALÍA HAIDAR

127

120

247

327

2

123,5

40

JOAQUÍN COSTA -

MARÍA HONRUBIA

89

91

74

254

374

3

84,7

40

1.008

1.364

BURRIANA - Equipo 3

ÁLVARO MARTÍNEZ

133

153

120

406

522

3

135,3

39

GUILLERMO ENGO

99

107

142

348

468

3

116,0

40

CÍSCAR - BURRIANA

CARLOS LORENTE

116

104

94

314

434

3

104,7

40

995

1.355

Equipo 1

VICTOR PALMA

113

121

137

371

491

3

123,7

40

SERGIO MANJÓN

59

123

128

310

430

3

103,3

40

PADRE VIÑAS -

RAÚL ALFONSO

140

103

102

345

465

3

115,0

40

1.154

1.487

AGUSTÍN LARA

MIGUEL SERRANO

136

129

99

364

484

3

121,3

40

PABLO REQUENA

150

156

139

445

538

3

148,3

31

BLAS GÁMEZ - ÁNGEL

JESÚS PÉREZ

148

116

129

393

513

3

131,0

40

1.056

1.416

VILLENA - Equipo 1

XEMA RODRIGO

117

116

114

347

467

3

115,7

40

PACO SALCEDO

92

111

113

316

436

3

105,3

40

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h