• Enlace Slider home mascletás (8)

Junta Central Fallera

Calendari Preseleccions

Consulta ací el calendari de les preseleccions de les candidates a Falleres Majors de València 2017

Consulta ací el calendari de les preseleccions per sectors de les candidates a Falleres Majors de València 2017

Divendres 1 de juliol

  • Quatre Carreres 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Mislata 22:00 Jardins del Palau Sud
  • Russafa B Sala Canal

Dissabte 2 de juliol

  • Canyamelar - Grau - Nazaret 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Jesús 22:00 Jardins del Palau Sud

Divendres 8 de juliol

  • La Roqueta Arrancapins 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Pla del Remei - Gran Via 22:00 Jardins del Palau Sud

Dissabte 9 de juliol

  • El Carme 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Poblats al Sud 22:00 Jardins del Palau Sud
  • Botànic - La Petxina Demarcació Palleter - Erudit Orellana
  • Quart - Xirivella Demarcació Plaça Gerardo Garcés - Xirivella
  • Creu Coberta Demarcació Sant Vicent - Amparo Iturbi
  • Saidïa Demarcació Pobla del Duc - Benipeixcar

Diumenge 10 de juliol

  • Benimàmet - Burjassot - Beniferri 21:00 Jardins del Palau Nord
  • Patraix 21:00 Jardins del Palau Sud

Divendres 15 de juliol

  • Pla del Reial - Benimaclet 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Russafa A 22:00 Jardins del Palau Sud

Dissabte 16 de juliol

  • Malva-rosa - Cabanyal - Beteró 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Camins al Grau 22:00 Jardins del Palau Sud

Diumenge 17 de juliol

  • Algirós 21:00 Jardins del Palau Nord
  • El Pilar - Sant Francesc 21:00 Jardins del Palau Sud

Divendres 22 de juliol

  • Rascanya 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Olivereta 22:00 Jardins del Palau Sud

Dissabte 23 de juliol

  • Benicalap - Campanar 22:00 Jardins del Palau Nord
  • La Seu - La Xerea - El Mercat 22:00 Jardins del Palau Sud

 

 

 

 

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte