• Enlace Slider home mascletás (5)

Junta Central Fallera

Calendari Preseleccions

Consulta ací el calendari de les preseleccions de les candidates a Falleres Majors de València 2017

Consulta ací el calendari de les preseleccions per sectors de les candidates a Falleres Majors de València 2017

Divendres 1 de juliol

  • Quatre Carreres 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Mislata 22:00 Jardins del Palau Sud
  • Russafa B Sala Canal

Dissabte 2 de juliol

  • Canyamelar - Grau - Nazaret 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Jesús 22:00 Jardins del Palau Sud

Divendres 8 de juliol

  • La Roqueta Arrancapins 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Pla del Remei - Gran Via 22:00 Jardins del Palau Sud

Dissabte 9 de juliol

  • El Carme 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Poblats al Sud 22:00 Jardins del Palau Sud
  • Botànic - La Petxina Demarcació Palleter - Erudit Orellana
  • Quart - Xirivella Demarcació Plaça Gerardo Garcés - Xirivella
  • Creu Coberta Demarcació Sant Vicent - Amparo Iturbi
  • Saidïa Demarcació Pobla del Duc - Benipeixcar

Diumenge 10 de juliol

  • Benimàmet - Burjassot - Beniferri 21:00 Jardins del Palau Nord
  • Patraix 21:00 Jardins del Palau Sud

Divendres 15 de juliol

  • Pla del Reial - Benimaclet 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Russafa A 22:00 Jardins del Palau Sud

Dissabte 16 de juliol

  • Malva-rosa - Cabanyal - Beteró 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Camins al Grau 22:00 Jardins del Palau Sud

Diumenge 17 de juliol

  • Algirós 21:00 Jardins del Palau Nord
  • El Pilar - Sant Francesc 21:00 Jardins del Palau Sud

Divendres 22 de juliol

  • Rascanya 22:00 Jardins del Palau Nord
  • Olivereta 22:00 Jardins del Palau Sud

Dissabte 23 de juliol

  • Benicalap - Campanar 22:00 Jardins del Palau Nord
  • La Seu - La Xerea - El Mercat 22:00 Jardins del Palau Sud

 

 

 

 

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h