• Enlace Slider home mascletás (8)

Junta Central Fallera

Saragüells i premis Gala de la Cultura Infantil 2023

Consulta els Saragüells i tots els premis lliurats a la Gala de la Cultura Infantil 2023

TEATRE

CATEGORIA NOM PAPER OBRA COMISSIÓ

ACTOR MENUT JOAN GARCÍA I UBEDA MARC I MES ENLLÀ DUC DE GAETA-LA POBLA DE FARNALS

ACTRIU MENUDA TANIA BELDA I FERNÁNDEZ ALICIA I ESTRELLA ELS LLIBRES CONTRA LA YOUTUBER FRA J.RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA

ACTOR NOVELL HUGO GARCÍA I HERNÁNDEZ DING DONG EMOCIONS ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCELÍ

ACTRIU NOVELL LOLA ULL I CARRASCOSA SECRETARIA QUIN CASTIC EL "CASTING" QUART EXTRAMURS-VELÁZQUEZ

ACTOR DE REPARTIMENT JESÚS CASTILLO I GARCÍA HARRY BRUIXES RUBÉN DARÍO-FRA LLUÍS COLOMER

ACTRIU DE REPARTIMENT NEREA ROLDAN I TORRES TRISTEZA EMOCIONS ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCELÍ

ACTOR PRINCIPAL GORKA PASCUAL I VINAT SAMUEL EMOCIONS ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCELÍ

ACTRIU PRINCIPAL SOFÍA ARTAL I PALOP ALEGRIA EMOCIONS ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCELÍ

DIRECCIÓ SILVIA ATIENZA I MORA EMOCIONS ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCELÍ

OBRA INÈDITA I MES ENLLÀ DUC DE GAETA-LA POBLA DE FARNALS

ESCENOGRAFIA EMOCIONS ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCELÍ

MILLOR OBRA

QUINT PREMI LA TRIBU NORD-DR. ZAMENHOFF
QUART PREMI TOT PER A ...RES SAGUNT-SANT ANTONI-PARE URBANO
TERCER PREMI BRUIXES RUBÉN DARÍO-FRA LLUÍS COLOMER
SEGON PREMI I MES ENLLÀ DUC DE GAETA-LA POBLA DE FARNALS
PRIMER PREMI EMOCIONS ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCELÍ

LITERARI

CATEGORIA PREMI OBRA AUTOR

APROPÒSIT

SEGON FINALISTA L´AMIC ALEMANY SUSANA GISBERT I GRIFO
PRIMER FINALISTA A LA MAR, PIRATES JUAN CÉSPEDES I GARRIDO
PRIMER PREMI UN VIATGE A TRAVÉS DEL TEMPS ALICIA RÍOS I DEL VALLE

OBRA DE TEATRE

SEGON FINALISTA ENTRE LA REALITAT I ELS SOMNIS MIREIA SUAY I LIS
PRIMER FINALISTA I MÉS ENLLÀ HERNÁN MIR I SERRANO
PRIMER PREMI LES XIQUES TAMBÉ JUGUEN AL FUTBOL ALICIA RÍOS I DEL VALLE


DECLAMACIÓ

CATEGORIA OBRA NOM

POESIA INÈDITA CAT. A ENDEVINALLA EVA MARÍA GUIJARRO GONZÁLEZ

POESIA INÈDITA CAT. B EL PRIMER BES DANIEL ESTEVE I GINER

POESIA INÈDITA CAT. C AIGUA EVA MARÍA GUIJARRO GONZÁLEZ

CATEGORIA PREMI NOM COMISSIÓ

A (4 a 6 anys)

TERCER PREMI LUCÍA LIZANA I PAVÓN AVINGUDA ECUADOR-ALCALDE GURREA
SEGON PREMI ALBERTO ABREU I MITJANAS FRAY J. RODRÍGUEZ-PINTOR CORTINA
PRIMER PREMI IVÁN GARCÍA I BAJO ISLAS CANARIAS-DAMA DE ELCHE

B (7 a 10 anys)

TERCER PREMI LUCÍA ROGER I GARCÍA BARRI DE SANT ISIDRE
SEGON PREMI DANIEL DEL CAMPO CAÑAVERAL I OSTESO BARRI DE SANT ISIDRE
PRIMER PREMI JOAN GARCÍA I UBEDA DUC DE GAETA-LA POBLA DE FARNALS

C (11 a 14 anys)

TERCER PREMI BORJA GARCÍA I UBEDA DUC DE GAETA-LA POBLA DE FARNALS
SEGON PREMI GISELLE SOLÁ I RUBIO MARÍA ROS-SANT TOMÁS
PRIMER PREMI CARLA VIDAL I NAVARRO VENEZUELA-AGUSTÍ SALES

PREMI EXTRAORDINARI TOTES LES CATEGORIES LAURA LUCÍA GARCÍA I VAQUERO DUC DE GAETA-LA POBLA DE FARNALS

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte