Recorregut Jurats - Falles Infantils 2019
Horaris del recorregut dels jurats per a les Falles Infantils 2019
SECCIÓN ESPECIAL
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 204 ESPARTERO-GRAN VIA RAMON Y CAJAL LA ROQUETA-ARRANCAPINS | 9:30 |
2 | 177 | SUECA - LITERATO AZORIN | RUZAFA - B | 10:00 |
3 | 55 | ZAPADORES - VICENTE LLEO | QUATRE CARRERES | 10:30 |
4 | 44 | MAESTRO GOZALBO - CONDE DE ALTEA | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | 11:00 |
5 | 83 | CISCAR - BURRIANA | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | 11:30 |
6 | 149 | CONDE SALVATIERRA - CIRILO AMOROS | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | 12:00 |
7 | 22 | EXPOSICION-MICER MASCO-A. BACA | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | 12:30 |
8 | 145 | DUQUE DE GAETA - PUEBLA DE FARNALS | CAMINS AL GRAU | 13:00 |
9 | 181 | BARRIO BETERO | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | 13:30 |
10 | 112 | MALVARROSA AVDA.-A. PONZ-CAVITE | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | 16:00 |
11 | 227 | GAYANO LLUCH | RASCANYA | 16:30 |
12 | 264 | LEPANTO-D. JUAN DE AUSTRIA | MISLATA | 17:00 |
13 | 9 | NA JORDANA, PLAZA DE | EL CARMEN | 17:30 |
14 | 143 | REINA, PLAZA DE LA-PAZ-SAN VICENTE | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | 18:00 |
15 | 12 | CONVENTO JERUSALEN-MATEMATICO MARZAL | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | 18:30 |
SECCIÓN PRIMERA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 34 PILAR, PLAZA DEL EL PILAR-SANT FRANCESC | 9:30 |
2 | 78 | OBISPO AMIGO,PLAZA-CUENCA | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | 10:00 |
3 | 317 | CAMINO NUEVO PICANYA-NICOLAU PRIMITIU | PATRAIX | 10:30 |
4 | 100 | ARZOBISPO OLAECHEA-SAN MARCELINO | LA CREU COBERTA | 11:00 |
5 | 14 | ALMIRANTE CADARSO-CONDE ALTEA | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | 11:30 |
6 | 278 | JOAQUIN COSTA - CONDE ALTEA | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | 12:00 |
7 | 84 | GRABADOR ESTEVE-CIRILO AMOROS | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | 12:30 |
8 | 384 | SANTA GENOVEVA TORRES-ARQUITECTO TOLSA-ALFAH | RASCANYA | 13:00 |
9 | 120 | MOLINELL-ALBORAYA | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | 13:30 |
10 | 1 | MERCADO CENTRAL | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | 16:00 |
SECCIÓN SEGUNDA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 86 BLOCS PLATJA CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | 9:30 |
2 | 49 | BARRACA - ESPADAN | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | |
3 | 162 | GRUPOS VIRGEN DEL CARMEN | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | |
4 | 375 | PASEO ALAMEDA-AV. FRANCIA | CAMINS AL GRAU | 10:30 |
5 | 330 | VICENTE SANCHO TELLO - CHILE - AVDA.ARAGON | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
6 | 187 | REGNE DE VALENCIA, AVDA.-D. CALABRIA | RUZAFA - A | |
7 | 28 | CUBA - LITERATO AZORIN | RUZAFA - B | 11:30 |
8 | 242 | RIBERA-CONVENTO SANTA CLARA | EL PILAR-SANT FRANCESC | |
9 | 89 | SAN VICENTE - PERIODISTA AZZATTI | EL PILAR-SANT FRANCESC | |
10 | 6 | LINTERNA-NA ROBELLA-AV. DEL OESTE | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | 12:30 |
11 | 65 | SERRANOS-PLAZA DE LOS FUEROS | EL CARMEN | |
12 | 111 | BURJASOT AVDA.-PADRE CARBONELL | BENICALAP | |
13 | 358 | ANDRES PILES IVARS - SALVADOR TUSET | BENICALAP | 13:30 |
14 | 300 | SANTA MARIA MICAELA - MARTIN EL HUMANO | BOTANIC-LA PETXINA | 16:00 |
15 | 173 | JESUS - SAN FRANCISCO DE BORJA | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | |
16 | 284 | CERAMISTA ROS - J.MARIA MORTES LERMA | PATRAIX | |
17 | 316 | ARCHIDUQUE CARLOS - MUSICO GOMIS | PATRAIX | 17:00 |
18 | 101 | CARRERA MALILLA-ING.J. BENLLOCH | QUATRE CARRERES |
SECCIÓN TERCERA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 302 CHIVA - FRANCISCO DE LLANO PATRAIX | 9:30 |
2 | 141 | FRAY J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA | LA CREU COBERTA | |
3 | 291 | JERONIMA GALES-LITOGR. PASCUAL Y ABAD | LA CREU COBERTA | |
4 | 260 | BARRIO DE SAN ISIDRO | PATRAIX | 10:30 |
5 | 235 | BARRIO DE LA LUZ | OLIVERETA | |
6 | 197 | MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA | CAMPANAR | |
7 | 267 | MARIANO BENLLIURE - A. TORMOS | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 11:30 |
8 | 79 | FDO. EL CATOLICO - ANGEL GUIMERA | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | |
9 | 41 | CUBA - PUERTO RICO | RUZAFA - B | |
10 | 165 | PIZARRO - CIRILO AMOROS | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | 12:30 |
11 | 289 | ISABEL LA CATOLICA - CIRILO AMOROS | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | |
12 | 31 | LO RAT PENAT | CAMINS AL GRAU | |
13 | 178 | ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR | CAMINS AL GRAU | 13:30 |
14 | 129 | RAMIRO DE MAEZTU-LOS LEONES | CAMINS AL GRAU | 16:00 |
15 | 228 | ARQUITECTO ALFARO-FRANCISCO CUBELLS | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | |
16 | 59 | ARAS DE ALPUENTE - CASTELL DE POP | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | |
17 | 169 | MAYOR-MORAIRA-NAZARET | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | 17:00 |
18 | 147 | VIRGEN DE LEPANTO, PLAZA | POBLATS AL SUD |
SECCIÓN CUARTA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 183 ISLAS CANARIAS - DAMA DE ELCHE CAMINS AL GRAU | 9:30 |
2 | 184 | INDUSTRIA - SANTOS JUSTO Y PASTOR | CAMINS AL GRAU | |
3 | 192 | RAMIRO DE MAEZTU-H. FURIO | CAMINS AL GRAU | |
4 | 179 | HIERROS - JUAN BAUTISTA PERALES | CAMINS AL GRAU | 10:30 |
5 | 226 | JUAN JOSE DOMINE-PORT | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | |
6 | 328 | INGENIERO MANUEL MAESE-C. LLORENS | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | |
7 | 171 | RAMON DE ROCAFULL-CONDE ALACUAS | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | 11:30 |
8 | 214 | CRISTOBAL SORNI-M. MARTIN | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | |
9 | 33 | MONTORTAL - TORREFIEL | RASCANYA | |
10 | 10 | OESTE, AVDA. DEL | EL PILAR-SANT FRANCESC | 12:30 |
11 | 122 | CERVANTES - PADRE JOFRE | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | |
12 | 67 | LUIS LAMARCA - VELAZQUEZ | OLIVERETA | |
13 | 96 | QUART EXTRAMUROS - VELAZQUEZ | OLIVERETA | 13:30 |
14 | 47 | ALBERIQUE - HEROE ROMEU | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | 16:00 |
15 | 158 | ALBACETE - MARVA | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | |
16 | 53 | PINTOR SEGRELLES, PLAZA DEL | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | |
17 | 232 | PIO XI - FONTANARES | JESUS | 17:00 |
18 | 186 | OBISPO JAIME PEREZ-LUIS OLIAG | QUATRE CARRERES |
SECCIÓN QUINTA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 11 MERCED, PLAZA DE LA LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | 9:30 |
2 | 3 | DOCTOR COLLADO, PLAZA | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | |
3 | 39 | CASTELLON - SEGORBE | RUZAFA - B | |
4 | 82 | OLIVERETA-CERDA Y RICO | OLIVERETA | 10:30 |
5 | 308 | MERCADO DE CASTILLA | OLIVERETA | |
6 | 103 | VALENCIA - T.LLORENTE (CHIRIVELLA) | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | |
7 | 176 | CAMPANAR, AVDA.-HIPOLITO ROVIRA | CAMPANAR | 11:30 |
8 | 388 | MANUEL MELIA I FUSTER-CARLOS CORTINA | BENICALAP | |
9 | 274 | TIENDA, PLAZA DE LA | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | |
10 | 269 | NAQUERA - LAURI VOLPI | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 12:30 |
11 | 366 | SANTIAGO RUSIÑOL - CONDE LUMIARES | RASCANYA | |
12 | 107 | BILBAO - MAXIMILIANO THOUS | ZAIDIA | |
13 | 45 | SAGUNTO - SAN ANTONIO - PADRE URBANO | ZAIDIA | 13:30 |
14 | 123 | L'ALGUER - ING.RAFAEL JANINI | ALGIROS | 16:00 |
15 | 68 | CONSERVA-BERENGUER MALLOL | CAMINS AL GRAU | |
16 | 151 | JUSTO VILAR - PLAZA MERCADO CABAÑAL | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | |
17 | 380 | PINTOR MAELLA - AVDA. FRANCIA-MENORCA | CAMINS AL GRAU | 17:00 |
18 | 377 | AVDA. DE FRANCIA - ALFREDO TORAN I OLMOS | CAMINS AL GRAU |
SECCIÓN SEXTA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 221 LIBERTAD-TEODORO LLORENTE BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 9:30 |
2 | 217 | ESPARTERO-MAESTRO PLASENCIA | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | |
3 | 74 | ALQUERIAS DE BELLVER - GARBI | BENICALAP | |
4 | 295 | CAMINO DE MONCADA - PINTOR JACOMART | RASCANYA | 10:30 |
5 | 43 | MARQUES MONTORTAL- BERNI CATALA | RASCANYA | |
6 | 61 | MARQUES DE MONTORTAL-JOSE ESTEVE | RASCANYA | |
7 | 29 | PIE DE LA CRUZ-D. JUAN DE VILLARRASA | EL PILAR-SANT FRANCESC | 11:30 |
8 | 110 | LOPE DE VEGA, PLAZA | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | |
9 | 231 | POETA ALBEROLA - TOTANA | OLIVERETA | |
10 | 310 | DR. GIL Y MORTE - DR. VILA BARBERA | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | 12:30 |
11 | 32 | DOCTOR SERRANO-CARLOS CERVERA-CLERO | RUZAFA - A | |
12 | 161 | REGNE DE VALENCIA, AVDA.-CISCAR | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | |
13 | 27 | CADIZ - LOS CENTELLES | RUZAFA - B | 13:30 |
14 | 174 | P.SALVADOR ABRIL-PERIS Y VALERO "EL QUARANTAHUI | RUZAFA - A | 16:00 |
15 | 247 | LEONES-POETA MAS Y ROS | ALGIROS | |
16 | 218 | AUSIAS MARCH , AVD.-NA ROBELLA | QUATRE CARRERES | |
17 | 276 | CARRERA MALILLA - ISLA CABRERA | QUATRE CARRERES | 17:00 |
18 | 331 | MARQUES DE SOLFERIT | QUART DE POBLET-XIRIVELLA |
SECCIÓN SÉPTIMA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 118 ACACIAS - PICAYO BENICALAP | 9:30 |
2 | 288 | PERIODISTA GIL SUMBIELA-AZUCENA | BENICALAP | |
3 | 121 | LUIS CANO, PLAZA | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | |
4 | 262 | CAMPAMENTO - LA YESA | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 10:30 |
5 | 5 | DR. OLORIZ-ARZOBISPO FABIAN Y FUERO | ZAIDIA | |
6 | 325 | MAESTRO RODRIGO, AVDA-GENERAL AVILES | CAMPANAR | |
7 | 254 | PADRE SANTONJA-C. BENLLOCH | MISLATA | 11:30 |
8 | 56 | AZCARRAGA - FERNANDO EL CATOLICO | BOTANIC-LA PETXINA | |
9 | 154 | SAN VICENTE - MARVA | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | |
10 | 216 | RUBEN VELA-AVD. DR. WAKSMANN | QUATRE CARRERES | 12:30 |
11 | 283 | JACINTO BENAVENTE, AVDA-REINA D.GERMANA | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | |
12 | 156 | GENERAL PANDO-SERRANO FLORES | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
13 | 303 | ALEMANIA - EL BACHILLER | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | 13:30 |
14 | 188 | PRIMADO REIG,AVDA - VINAROZ | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | 16:00 |
15 | 115 | FEDERICO MISTRAL - MURTA | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
16 | 77 | BARRIO DE SAN JOSE | ALGIROS | |
17 | 128 | MAESTRO VALLS-MARINO ALBESA | CAMINS AL GRAU | 17:00 |
18 | 144 | PROGRESO-TEATRO LA MARINA | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET |
SECCIÓN OCTAVA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 230 MOSSEN JOSE CUENCA - PINEDO POBLATS AL SUD | 9:30 |
2 | 132 | GLORIA-FELICIDAD-TREMOLAR | POBLATS AL SUD | |
3 | 114 | CRA. SAN LUIS - AVDA. DR. WAKSMAN | QUATRE CARRERES | |
4 | 259 | OLTA-JUAN RAMON JIMENEZ | QUATRE CARRERES | 10:30 |
5 | 350 | TRIBUNAL DE LES AIGUES | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | |
6 | 229 | ANTONIO MOLLE-GREGORIO GEA | MISLATA | |
7 | 191 | PADRE DOMENECH, PLAZA - AVDA PIO XII | CAMPANAR | 11:30 |
8 | 87 | ARCHIDUQUE CARLOS - CHIVA | PATRAIX | |
9 | 130 | PATRAIX, PLAZA DE | PATRAIX | |
10 | 35 | JUAN DE AGUILO - GASPAR AGUILAR | JESUS | 12:30 |
11 | 23 | TOMASOS-CARLOS CERVERA | RUZAFA - A | |
12 | 170 | REGNE DE VALENCIA, AVDA.-SAN VALERO | RUZAFA - A | |
13 | 279 | MATIAS PERELLO - LUIS SANTANGEL | RUZAFA - A | 13:30 |
14 | 126 | PINTOR S. ABRIL- PEDRO III EL GRANDE | RUZAFA - A | 16:00 |
15 | 54 | JOAQUIN COSTA - BURRIANA | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | |
16 | 17 | QUART-PALOMAR | EL PILAR-SANT FRANCESC | |
17 | 319 | SAN VTE.DE PAUL-DIPUT.CLARA CAMPOAMOR | RASCANYA | 16:30 |
18 | 360 | RUBEN DARIO - FRAY LUIS COLOMER | ALGIROS |
SECCIÓN NOVENA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 166 STA.CRUZ DE TENERIFE OLIVERETA | 9:30 |
2 | 282 | VIRGEN DE LA CABEZA-J.M.MORTES LERMA | PATRAIX | |
3 | 327 | PINTOR PASCUAL CAPUZ - FONTANARES | PATRAIX | |
4 | 334 | DR. MARAÑON - MAESTRO PALAU | MISLATA | 10:30 |
5 | 146 | TRES FORQUES-CUENCA-PEREZ GALDOS | JESUS | |
6 | 140 | SAN JOSE DE LA MONTAÑA-TERUEL | BOTANIC-LA PETXINA | |
7 | 15 | BOLSERIA-TROS ALT | EL PILAR-SANT FRANCESC | 11:30 |
8 | 194 | VISITACION - ORIHUELA | ZAIDIA | |
9 | 163 | PUEBLA DEL DUC-BENIPEIXCAR | ZAIDIA | |
10 | 266 | MENDIZABAL | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 12:30 |
11 | 342 | INGENIERO VTE. PICHO-AV.VALLADOLID | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
12 | 270 | CUENCA TRAMOYERES - LA GUARDIA CIVIL | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
13 | 272 | MENENDEZ Y PELAYO-AVDA. CATALUÑA | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | 13:30 |
14 | 168 | JOSE BENLLIURE-TEATRO DE LA MARINA | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | 16:00 |
15 | 225 | ROSARIO - PLAZA CALABUIG | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | |
16 | 155 | BARRACA-TRAV. IGLESIA ROSARIO | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | |
17 | 249 | SEGOVIA, PL.-AVDA. DR. TOMAS SALA | LA CREU COBERTA | 16:30 |
18 | 94 | MERCADO DE MONTEOLIVETE, PLAZA | QUATRE CARRERES |
SECCIÓN DÉCIMA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 139 PORTUGAL, AVDA. - FRAGATA ZAIDIA | 9:30 |
2 | 320 | ECUADOR, AVDA - ALCALDE GURREA | BENICALAP | |
3 | 275 | POUET, PLAZA DEL | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | |
4 | 245 | MANUEL DE FALLA-TAMARINDOS | CAMPANAR | 10:30 |
5 | 311 | CASTIELFABIB - MARQUES S. JUAN | CAMPANAR | |
6 | 240 | MAESTRO BELLVER - MARIANO RIBERA | PATRAIX | |
7 | 236 | JESUS, PLAZA DE | JESUS | 11:30 |
8 | 180 | PLAZA DE ESPAÑA-GRAN VIA RAMON Y CAJAL-P.BENEDI | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | |
9 | 205 | NORTE- DR. ZAMENHOFF | BOTANIC-LA PETXINA | |
10 | 62 | MOSEN SORELL-CORONA | EL CARMEN | 12:30 |
11 | 71 | TRINIDAD - ALBORAYA | ZAIDIA | |
12 | 148 | ALFONSO EL MAGNANIMO, PLAZA - NAVE | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | |
13 | 20 | SALAMANCA - CONDE ALTEA | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | 13:30 |
14 | 285 | RODRIGUEZ DE CEPEDA-L. PALMIREÑO | CAMINS AL GRAU | 16:00 |
15 | 97 | SENECA - YECLA | ALGIROS | |
16 | 349 | SANTOS JUSTO Y PASTOR - SERRERIA | CAMINS AL GRAU | |
17 | 351 | DR. ALVARO LOPEZ - SAN JUAN DE DIOS | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | 17:00 |
18 | 125 | BARON S.PETRILLO-L.JOVANI | PLA DEL REIAL-BENIMACLET |
SECCIÓN UNDÉCIMA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 42 LA CRUZ, PLAZA - LOS ANGELES CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | 9:30 |
2 | 322 | BARRACA - COLUMBRETES | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | |
3 | 234 | ESCALANTE - AMPARO GUILLEN | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | |
4 | 64 | DR. PESET ALEIXANDRE-EN GUILLEN FERRER | ZAIDIA | 10:30 |
5 | 26 | CIUDAD DEL ARTISTA FALLERO | BENICALAP | |
6 | 135 | BURJASOT AVDA.-JOAQUIN BALLESTER-REUS | CAMPANAR | |
7 | 30 | VALLE DE LAGUAR - PADRE FERRIS | CAMPANAR | 11:30 |
8 | 80 | RIPALDA-BENEFICIENCIA-SAN RAMON | EL CARMEN | |
9 | 104 | ROJAS CLEMENTE, PLAZA | BOTANIC-LA PETXINA | |
10 | 40 | CALABAZAS - EN GALL | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | 12:30 |
11 | 108 | PINTOR STOLZ - BURGOS | OLIVERETA | |
12 | 81 | GOYA - BRASIL | OLIVERETA | |
13 | 116 | JOSE MAESTRE | OLIVERETA | 13:30 |
14 | 367 | PUEBLA DE VALVERDE-II REPUBLICA ESPAÑOLA | PATRAIX | 16:00 |
15 | 142 | CUBA - BUENOS AIRES | RUZAFA - B | |
16 | 2 | MERCADO DE RUZAFA, PLAZA | RUZAFA - A | |
17 | 239 | PERIS Y VALERO, AVDA - CUBA | RUZAFA - B | 17:00 |
18 | 307 | ANGEL VILLENA - PINTOR SABATER | QUATRE CARRERES |
SECCIÓN DUODÉCIMA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 201 PALLETER - ERUDITO ORELLANA BOTANIC-LA PETXINA | 9:30 |
2 | 57 | PELAYO - MATEMATICO MARZAL | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | |
3 | 309 | NEGRITO, PLAZA DEL | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | |
4 | 102 | FELIX PIZCUETA - CIRILO AMOROS-RUZAFA | PLA DEL REMEI-GRAN VIA | 10:30 |
5 | 75 | SAGUNTO - SAN GUILLEN | ZAIDIA | |
6 | 336 | SIERRA MARTES-MIGUEL SERVET | CAMPANAR | |
7 | 268 | ISAAC PERAL - MICER MASCO | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 11:30 |
8 | 48 | CRUZ Y MISLATA | MISLATA | |
9 | 357 | MORERIA, PLAZA DE LA | MISLATA | |
10 | 332 | POETA LLORENTE | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | 12:30 |
11 | 371 | JOSEP MARIA BAYARRI-LOS ISIDROS | OLIVERETA | |
12 | 340 | FRANCISCO CLIMENT - URUGUAY | JESUS | |
13 | 199 | VENEZUELA-AGUSTIN SALES | JESUS | 13:30 |
14 | 152 | SAN VICENTE MARTIR-PIANISTA A. ITURBI | LA CREU COBERTA | 16:00 |
15 | 326 | HELLIN - PEDRO DE LUNA | POBLATS AL SUD | |
16 | 265 | RIO SEGURA,PLAZA-HORNO DE ALCEDO | POBLATS AL SUD | |
17 | 304 | ISAAC PERAL - MENDEZ NUÑEZ | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | 17:00 |
18 | 159 | DR. MANUEL CANDELA-BEATRIZ TORTOSA | ALGIROS |
SECCIÓN DECIMOTERCERA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 281 MINISTRO LUIS MAYANS-PLATERO SUAREZ ZAIDIA | 9:30 |
2 | 106 | PRIMADO REIG, AVDA.-SAN VICENTE PAUL | RASCANYA | |
3 | 238 | BURJASOT, AVDA-SIERRA DE AGULLENT | BENICALAP | |
4 | 253 | PI Y MARGALL-A. CERVELLERA | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 10:30 |
5 | 292 | MAESTRO ARAMBUL SANZ, PLAZA-CAMPANAR | CAMPANAR | |
6 | 286 | PLAZA PERE MARIA ORTS I BOSCH | MISLATA | |
7 | 255 | BARRIO QUINT-PIZARRO | MISLATA | 11:30 |
8 | 164 | PEREZ GALDOS, AVDA.-CALIXTO III | BOTANIC-LA PETXINA | |
9 | 160 | SAN IGNACIO DE LOYOLA-JESUS Y MARIA | BOTANIC-LA PETXINA | |
10 | 127 | DR. SANCHIS BERGON - TURIA | BOTANIC-LA PETXINA | 12:30 |
11 | 339 | BLANQUERIAS | EL CARMEN | |
12 | 38 | COSTA Y BORRAS - AGUSTINA DE ARAGON | JESUS | |
13 | 189 | GIORGETA, AVDA - ROIG DE CORELLA | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | 13:30 |
14 | 324 | GARCIA LORCA, AVDA - OLTA | QUATRE CARRERES | 16:00 |
15 | 348 | CADIZ - CURA FEMENIA - PUERTO RICO | RUZAFA - B | |
16 | 318 | TARONGERS, AV.DELS-UNIVERS. POLITECNICA | ALGIROS | |
17 | 133 | REINA - VICENTE GUILLOT | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | 17:00 |
18 | 224 | PLAZA LA SEQUIOTA-EL PALMAR | POBLATS AL SUD |
SECCIÓN DECIMOCUARTA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 250 CADIZ - DENIA RUZAFA - B | 9:30 |
2 | 98 | MAESTRO AGUILAR - MATIAS PERELLO | RUZAFA - A | |
3 | 124 | LUIS OLIAG-MARIOLA-GRANADA | QUATRE CARRERES | |
4 | 251 | CARRERA SAN LUIS-RAFAEL ALBIÑANA | QUATRE CARRERES | 10:30 |
5 | 341 | CARTEROS - LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD | LA CREU COBERTA | |
6 | 294 | JACINTO LABAILA - MANUEL SIMO | JESUS | |
7 | 63 | RIPALDA - SOGUEROS | EL CARMEN | 11:30 |
8 | 37 | ALTA - SANTO TOMAS | EL CARMEN | |
9 | 277 | GUARDACOSTAS - MUSICO JARQUE CUALLADO | ZAIDIA | |
10 | 93 | GENERAL LLORENS | BENICALAP | 12:30 |
11 | 223 | BENICADELL-SAN ROQUE | BENICALAP | |
12 | 207 | MAESTRO LOPE - JOSE CARSI | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | |
13 | 252 | MARIA ROS-SANTO TOMAS | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 13:30 |
14 | 138 | PADRE VIÑAS-AGUSTIN LARA | RASCANYA | 16:00 |
15 | 185 | POETA ALTET - BENICARLO | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
16 | 212 | ARTES Y OFICIOS - ACTOR LLORENS | CAMINS AL GRAU | |
17 | 244 | JOSE MARIA HARO-POETA MAS Y ROS | ALGIROS | 17:00 |
18 | 354 | MARQUES DE LOZOYA-POE.CERVERA GRIFOL | QUATRE CARRERES |
SECCIÓN DECIMOQUINTA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 58 SEVILLA - DENIA RUZAFA - A | 9:30 |
2 | 167 | EN PLOM - GUILLEN DE CASTRO | EL PILAR-SANT FRANCESC | |
3 | 19 | SANT BULT, PLAZA DE | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | |
4 | 73 | SANTA CRUZ, PLAZA DE | EL CARMEN | 10:30 |
5 | 198 | ANGEL, PLAZA DEL | EL CARMEN | |
6 | 66 | ARBOL, PLAZA DEL | EL CARMEN | |
7 | 202 | HUMANISTA MARINER-MANUEL SIMO | PATRAIX | 11:30 |
8 | 353 | ALCACER - YATOVA | OLIVERETA | |
9 | 335 | LA ELIANA - CID | MISLATA | |
10 | 333 | MAESTRO SERRANO - ALICANTE | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | 12:30 |
11 | 69 | S. JOSE PIGNATELLI-AV.DR.PESET ALEIXAND. | BENICALAP | |
12 | 90 | NADOR - MILAGROSA | ZAIDIA | |
13 | 157 | SAN JUAN BOSCO - DUQUE DE MANDAS | RASCANYA | 13:30 |
14 | 105 | POETA ASINS - ALEGRET - PUZOL "ELS JOVENILS" | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | 16:00 |
15 | 131 | YECLA - CARDENAL BENLLOCH | ALGIROS | |
16 | 150 | DR. MANUEL CANDELA-AVDA. DEL PUERTO | CAMINS AL GRAU | |
17 | 208 | ESCALANTE - MARINA | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | 17:00 |
18 | 109 | SAN RAFAEL - ANTON MARTIN | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
SECCIÓN DECIMOSEXTA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 374 PEDRO CABANES-JUAN XXIII BENICALAP | 9:30 |
2 | 298 | PEDRO CABANES - CONDE LUMIARES | RASCANYA | |
3 | 257 | MUSICO ESPI- GRABADOR FABREGAT | RASCANYA | |
4 | 352 | POETA EMILIO BARO-ENRIQUE GINESTA | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | 10:30 |
5 | 13 | ACTOR MORA-AVENIDA CONSTITUCION | ZAIDIA | |
6 | 21 | BORRULL-SOCORS | BOTANIC-LA PETXINA | |
7 | 99 | G.VIA FERNANDO CATOLICO-ERUDITO ORELLANA | BOTANIC-LA PETXINA | 11:30 |
8 | 263 | SALVADOR GINER-GREGORIO GEA | MISLATA | |
9 | 362 | LUZ CASANOVA - PADRE ESPASA | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | |
10 | 210 | ALICANTE | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | 12:30 |
11 | 215 | BARON DE PATRAIX-CUENCA | JESUS | |
12 | 213 | VIVONS - ROMEU DE CORBERA | RUZAFA - A | |
13 | 24 | CADIZ - LITERATO AZORIN | RUZAFA - B | 13:30 |
14 | 323 | FUENCALIENTE - LEBON | CAMINS AL GRAU | 16:00 |
15 | 312 | SENECA - POETA MAS Y ROS | ALGIROS | |
16 | 76 | JOSE BENLLIURE-VICENTE GUILLOT | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | |
17 | 70 | VIDAL DE CANELLES - SANCHEZ COELLO | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | 17:00 |
18 | 195 | GRABADOR JORDAN-ESCULTOR PASTOR | QUATRE CARRERES |
SECCIÓN DECIMOSÉPTIMA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 370 LLORERS - ARQUITECTO LUCINI ZAIDIA | 9:30 |
2 | 95 | CAMINO BARCELONA-TRAVESIA MONCADA | ZAIDIA | |
3 | 60 | CONCHITA PIQUER-MONESTIR DE POBLET | CAMPANAR | |
4 | 361 | CIUDAD DE CORDOBA-VICENTE TOMAS MARTI | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 10:30 |
5 | 293 | BENIMODO - INGENIERO DICENTA | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | |
6 | 7 | BORRULL - TURIA | BOTANIC-LA PETXINA | |
7 | 190 | VIRGEN DE LA FUENSANTA | OLIVERETA | 11:30 |
8 | 209 | SAN ANTONIO | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | |
9 | 193 | MANUEL ARNAU - CRUZ CUBIERTA | LA CREU COBERTA | |
10 | 85 | CUBA - DENIA | RUZAFA - B | 12:30 |
11 | 344 | POLO Y PEYROLON - CIUDAD DE MULA | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
12 | 153 | SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | 13:30 |
SECCIÓN DECIMOCTAVA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 329 GRUP DE PEIXADORS DEL PERELLONET POBLATS AL SUD | 9:30 |
2 | 338 | EMBARCADERO - HISTORIADOR BETI | POBLATS AL SUD | |
3 | 392 | BLAS GAMEZ - ANGEL VILLENA | QUATRE CARRERES | |
4 | 343 | PIANISTA MARTINEZ CARRASCO,AVDA - ESLIDA | QUATRE CARRERES | 10:30 |
5 | 51 | CTRA. ESCRIVA -COOP.SAN FERNANDO | JESUS | |
6 | 258 | CALVO ACACIO | LA CREU COBERTA | |
7 | 72 | JOAQUIN NAVARRO - CARRICOLA | LA CREU COBERTA | 11:30 |
8 | 359 | INGENIERO JOSE SIRERA - PIO IX | LA CREU COBERTA | |
9 | 305 | PATRIARCA, PLAZA DEL | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | |
10 | 8 | MURILLO-PALOMAR | EL PILAR-SANT FRANCESC | 12:30 |
11 | 18 | SAN MIGUEL-PLAZA DE VICENTE IBORRA | EL CARMEN | |
12 | 365 | ALFARA DEL PATRIARCA - P.GIL SUMBIELA | BENICALAP | |
13 | 220 | FERMIN GALAN Y GARC. HERNANDEZ-PRIMAVERA | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | 13:30 |
14 | 237 | SENENT IBAÑEZ-MASSARROJOS | RASCANYA | 16:00 |
15 | 290 | CASAS DE BARCENA | RASCANYA | |
16 | 117 | DAROCA - PADRE VIÑAS | RASCANYA | |
17 | 113 | REPUBLICA ARGENTINA-DR.PALLARES IRANZO | ALGIROS | 17:00 |
18 | 346 | RIO TAJO - CAVITE | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO |
SECCIÓN DECIMONOVENA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 364 PIO XII - JAIME ROIG QUART DE POBLET-XIRIVELLA | 9:30 |
2 | 355 | SAN JUAN, PLAZA DE | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | |
3 | 206 | DR. GOMEZ FERRER | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | |
4 | 136 | FELIPE BELLVER-MADRE RAFOLS | MISLATA | 10:30 |
5 | 321 | ESCULTOR GARCIA MAS-PUERTO SANTA MARIA | CAMPANAR | |
6 | 119 | BURJASOT AVDA. - CARRETERA DE PATERNA | CAMPANAR | |
7 | 389 | MANUEL MELIA I FUSTER-MARIA FERNANDA D'OCON | BENICALAP | 11:30 |
8 | 50 | CORRETGERIA-BANY DELS PAVESOS | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | |
9 | 88 | BAILEN - XATIVA | LA ROQUETA-ARRANCAPINS | |
10 | 137 | QUART - TURIA | BOTANIC-LA PETXINA | 12:30 |
11 | 241 | PADRE ALEGRE-ENRIQUE NAVARRO | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
12 | 296 | HONDURAS, PLAZA DE | ALGIROS | |
13 | 386 | MENORCA-LUIS BOLINCHES | CANYAMELAR-GRAU-NAZARET | 13:30 |
14 | 246 | JOSE SOTO MICO-SINDICO MOCHOLI | LA CREU COBERTA | 16:00 |
15 | 299 | MARIA ROS - MANUEL IRANZO | POBLATS AL SUD |
SECCIÓN VIGÉSIMA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 314 TRES CAMINOS - PINEDO POBLATS AL SUD | 9:30 |
2 | 25 | CAMINO ALBA-CASTILLO CULLERA | LA CREU COBERTA | |
3 | 200 | CARCAGENTE - COMPROMISO DE CASPE | JESUS | |
4 | 261 | GRUPO ANTONIO RUEDA | OLIVERETA | 10:30 |
5 | 175 | BARRIO MONTE DE PIEDAD | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | |
6 | 383 | HORTA SUD - LA COSTERA | CAMPANAR | |
7 | 379 | LA VALL D'ALBAIDA-LA CANAL DE NAVARRES | CAMPANAR | 11:30 |
8 | 16 | MARQUES DE CARO-DR. CHIARRI | EL CARMEN | |
9 | 4 | PORTAL DE VALLDIGNA-SALINAS | EL CARMEN | |
10 | 233 | AVDA. DE LA PLATA - LA SENYERA | QUATRE CARRERES | 12:30 |
SECCIÓN VIGÉSIMO PRIMERA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 248 SAINETERO ARNICHES,PL.-A. RIBES OLIVERETA | 9:30 |
2 | 280 | DR. BERENGUER FERRER, PLAZA | OLIVERETA | |
3 | 385 | PLAZA VTE. CASTELL MAIQUES | OLIVERETA | |
4 | 363 | L'ALCOTA - SAGUNTO | QUART DE POBLET-XIRIVELLA | 10:30 |
5 | 391 | MONTESA - DR.MARAÑON | LA CREU COBERTA | |
6 | 52 | MICER RABASA - POETA MARAGALL | JESUS | |
7 | 196 | GUILLEN SOROLLA-RECAREDO | EL PILAR-SANT FRANCESC | 11:30 |
8 | 211 | LEPANTO - GUILLEN DE CASTRO | BOTANIC-LA PETXINA | |
9 | 297 | HERNANDEZ LAZARO - VALLE BALLESTERA | CAMPANAR | |
10 | 287 | RIO BIDASOA - CONDE TORREFIEL | RASCANYA | 12:30 |
11 | 313 | POBLE, PLAZA DEL - SAN ROC (CARPESA) | RASCANYA | |
12 | 373 | ANTIGUA SENDA SENENT-PASEO ALAMEDA | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
13 | 306 | CEDRO - EXPLORADOR ANDRES | ALGIROS | 13:30 |
14 | 273 | REGNE DE VALENCIA, AVDA.-MAESTRO SERRANO | RUZAFA - A | 16:00 |
SECCIÓN VIGÉSIMO SEGUNDA
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
1 | 46 BAJA - MESON DE MORELLA EL CARMEN | 9:30 |
2 | 92 | EN SENDRA - PLAZA COLL | EL PILAR-SANT FRANCESC | |
3 | 271 | PLAÇA MOSSEN MILA | LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT | |
4 | 36 | GUILLEN DE CASTRO-TRIADOR | EL PILAR-SANT FRANCESC | 10:30 |
5 | 91 | PINTOR DOMINGO-GUILLEN DE CASTRO | EL PILAR-SANT FRANCESC | |
6 | 243 | MALAGA-DR. MONTORO | ZAIDIA | |
7 | 134 | VILLANUEVA DE CASTELLON-HORT. GALAN | ZAIDIA | 11:30 |
8 | 222 | DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | |
9 | 356 | EVARISTO BAS - CULLERA | BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI | |
10 | 203 | JUAN BAUTISTA VIVES | OLIVERETA | 12:30 |
11 | 172 | PEREZ GALDOS-JESUS-MAESTRO SOSA | JESUS | |
12 | 369 | POETAS ANONIMOS-REAL DE GANDIA | PLA DEL REIAL-BENIMACLET | |
13 | 256 | BLASCO IBAÑEZ-PLAZA MAESTRO RIPOLL | ALGIROS | 13:30 |
14 | 347 | PADRE LUIS NAVARRO - REMONTA | MALVARROSA-CABANYAL-BETERO | 16:00 |
15 | 387 | JESUS MORANTE I BORRAS - CAMINOT (LA PUNTA) | POBLATS AL SUD | |
16 | 381 | SIRENA-DELFINES | POBLATS AL SUD | |
17 | 368 | HUERTO SAN VALERO-AVDA. DE LA PLATA | QUATRE CARRERES | 17:00 |
FUERA DE CONCURSO
ORDEN CENSO COMISION SECTOR HORA
182 ANGEL GUIMERA-PINTOR VILA PRADES BOTANIC-LA PETXINA |