• Enlace Slider home mascletás (8)

Junta Central Fallera

Últims participants del sorteig

Estos són els participants en el sorteig d'entrades per a la final de playbacks del pròxim dijous 24 de novembre.

Estos són els participants en el sorteig d'entrades per a la final de playbacks del pròxim dijous 24 de novembre en la Sala Canal. El nombre assignat serà amb el qual participen en el sorteig que es realitzarà hui dilluns 21 de novembre.

1 PAULA ASTILLERO MARTOS
2 ALBA FERRANDIZ BAJO
3 CRISTINA BAJO MENENDEZ
4 JOSE FELIX FERNANDEZ ONATE
5 SILVIA ESCALANTE SOLIVA
6 EDUARDO FERRANDIZ BAJO
7 BLANCA ISABEL RUIZ FABRA
8 SANDRA CORACHAN NAVARRO
9 ROSA NAVARRO LACUEVA
10 MARIA AMPARO CORET LLOPIS
11 RAUL RODRIGO MARTIN CAMPOS
12 ALTEA PEREZ CASES
13 LORENA TEJEDOR PAREDES
14 DAVID MURIA POZO
15 ARIADNA ROIG VIÑAS
16 ANA ISABEL VIÑAS MARCHENA
17 RAFAEL MAHIQUES MIRELLES
18 MONTSE CRESPO GERBOLES
19 ANA MARIA GOMEZ LOPEZ
20 MARIA TERESA SANCHEZ BAUTISTA
21 MARIA SORIANO SANCHEZ
22 MARIA GRAU SANCHEZ
23 HECTOR GARCIA GOMEZ
24 LAURA RICO LLOPEZ
25 BERNARDO MENOR GALVEZ
26 DEYCI MERCHAN VILLARREAL
27 ANA MAHIQUES CRESPO
28 AINARA SEIN TEODORO
28 FRANCISCO JAVIER MORATO PIÑOL
30 DAVID MARCO CHICO
31 FEDERICO HERNANDEZ  JAESURIA
32 SANDRA MAHIQUES CRESPO
33 CONCHA GERBOLES BARIEGO
34 ANNA BENEDITO FUSTER
35 MARIA GIJON BELENGUER
36 ARIADNA HERNANDEZ GIJON
37 MIGUEL ANGEL TORRENTI PEREZ
38 MAYTE ROSELLO LAZARO
39 ARTURO GOMEZ MORALES
40 FRANCISCO SALMERON ALVAREZ
41 JUAN JOSE LIS MORENO
42 MARIA CHICOTE AMIÑOSO
43 MARIA RUIZ SANCHEZ
44 BEATRIZ GUILLEN ALONSO
45 JOVITA MARTINEZ CUENCA
46 DAVID MORENO GARCIA
47 ALEJANDRO BOTI ROMERO
48 INMACULADA MARTINEZ GONZALEZ
49 MARIA VILLANUEVA GARCIA
50 YULIA MAS GARCIA
51 SARA RUIZ ALTALAGUERRI
52 RUBEN LOPEZ NACHER
53 ANA COLLADO VALERA
54 ANA EDURNE POLO RUBIO
55 MACARENA SALMERON RODRIGUEZ
56 FRAN SALMERON RODRIGUEZ
57 SERGIO GOMEZ CUALLADO
58 ALEX ESTARLICH FORTEA
59 MARIA GARRO ALIS
60 SILVIA PEÑALVER SALAVERT
61 XELO SALAVERT RUIZ
62 DIEGO CASERO COMECHE
63 NEREA BARAMBIO RAGA
64 MARTA DURA CERDA
65 JUANJO JUAN AGUILAR
66 MIGUEL VERDEGUER MESADO
67 PEDRO G. ASTILLERO MARTOS
68 CRISTINA VILLENA LOPEZ
69 BELEN AGUILAR PEREZ
70 SOFIA MARTINEZ AGUILAR
71 MARTA RUBIO GALINDO
72 DAVID MONTAÑANA POLO
73 JUAN ANTONIO BARRAGAN GONZALEZ
74 NOELIA BARRAGAN CASAUS
75 PATRICIA BARRAGAN CASAUS
76 ANGEL YUSTE FUENTES
77 ANGELA ASPAS GARCIA
78 MARIA CARMEN MARTINEZ ORTEGA
79 LUCIA FELGUERA MONTERO
80 CRISTINA CARMONA BERLANGA
81 LUIS ROMERO MORENO
82 NURIA GARCIA DIAZ
83 MARTA GARCIA PLA
84 ELIONOR MARTINEZ JUAN
85 JOSEP VILA GARCIA
86 SILVIA COTILLAS ALANDI
87 PEDRO MARTINEZ MAESO
88 MARIA TERESA CASAUS OLMO
89 SARA CAÑABATE PASCUAL
90 CARMEN MARIA MONTORO RUIZ
91 JOSE MARIA VIU DOMINGUEZ
92 ANDRES MARCO CARRASCO
93 LUCIA ESTELLER PINAZO
94 SONIA PINAZO CARCELLER
95 JORDI ESTELLER  LLAGOSTERA
96 MERCEDES CAMPOS ROS
97 VICTOR ORTEGA CAMPOS
98 MONSERRAT CAMPOS ROS
99 RAFAEL DE LA HOZ MARTINEZ
100 ALICIA SERRANO RIBES
101 CONCHIN REQUENI RIBES
102 FRANCISCA LLOSA BENLLOCH
103 SONIA TORRES TORRES
104 BELEN RODRIGUEZ GARCIA
105 AMPARO CERVERA PEREZ
106 SILVIA ATIENZA MORA
107 CARLA TONDA SANCHO
108 ANA ISABEL TORRES TORRES
109 JOSE LUIS MANZANARES SAN JUAN
110 JOSE MANUEL GOMEZ PAREJO
111 JUAN MARCO SANTAMARIA
112 AXEL PEREZ ENTRAIGÜES
113 ADRIAN CABANES     
114 CRISTINA GARCIA PLA
115 RUTH LLOPIS PIQUERES
116 ANDREA LOPEZ SALVADOR
117 SILVIA MATEO FLOR
118 SARAY ORTEGA MARTINEZ
119 LORENA TONDA SANCHO
120 ANDRES SALVADOR AYALA
121 GLORIA JUDEZ RUIZ
122 MARTA DOMINGUEZ MARTINEZ
123 PEDRO JOSE ASTILLERO MARTINEZ
124 FRANCISCO PEREZ CORDERO
125 ADORACION PEREZ ADILLO
126 JULIO OLIETE MILLA
127 JESSICA CHICO BAYONA
128 ROSARIO PIQUERES SABATER
129 SOLEDAD BADILLO VICENTE
130 MONTSERRAT TORRENTI PEREZ
131 CRISTIAN CABALLERO RUIZ
132 VANESSA PEEZ MORON
133 PABLO CARCASONA NAVARRO
134 MARTA LINARES MOLINA
135 SERGIO CAMPOS ROS
136 LAURA SANCHEZ BERGA
137 CAROLINA SANCHEZ BERGA
138 RAFAEL AGUSTI GIL
139 PAULA SANTAMARIA GIRONA
140 MIGUEL ANGEL VENEGAS BUSTILLO
141 EVA BERGA SANTAEMILIA
142 JOSE VICENTE SEBASTIA NAVARRO
143 FRANCISCO JOSE LOPEZ JIMENEZ
144 ESTEFANIA BALLESTEROS MARTINEZ
145 GABRIEL FERRANDIZ MARCO
146 PAULA TEJERA NUÑEZ
147 PATRICIA TORRES TOMAS
148 JUAN MANUEL CAMPOS PONS
149 CHRISTIAN PORRO SANCHEZ
150 DORI SAEZ GARCIA
151 MARIA AMPARO MOYA ARAIXA
152 LORENA CERVERA MORENO
153 NAIARA DIAZ SAEZ
154 JOSE ANDRES PASTOR HEREDIA
155 ANGEL RAUL GOMEZ CALATAYUD
156 MARIA JOSE CRESPO GERBOLES
157 CONCHI CRESPO GERBOLES
158 ROBERTO CAMBONERO          
159 GUILLERMO CHICOTE CARPIO
160 DANIEL GUIJARRO MARTINEZ
161 OLGA AMIÑOSO MARTINEZ
162 ANDREA GIMENEZ NAVARRO
163 ESTEFANIA DEL SAZ GONZALEZ
164 MARIA TORONDEL DIAZ
165 JOSE MARIA CABALLERO GUTIERREZ
166 JOSE MIGUEL GALINDO CERVERA
167 SARA  PEREZ DOMENECH
168 ANABEL BLESA SANTAFE
169 IXEIA CARRION MARCO
170 CRISTINA DOMENECH PERALES
171 NIEVES GINER GIRONES
172 PABLO LLAVATA ATIENZAR
173 CRISTINA SIMARRO MERCHANTE
174 EVA MARIA NAVARRO LACUEVA
175 RAQUEL GALLEGO LOPEZ

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h