• Enlace Slider home mascletás (3)

Junta Central Fallera

Nou sorteig d'entrades de Playbacks

Estos són els participants en el sorteig d'entrades per a la segona nit de playbacks en la Sala Canal.

Estos són els participants en el sorteig d'entrades per a la segona nit de playbacks en la Sala Canal. Dijous que ve 27 d'octubre donaran començament els dijous plens de música i ball faller. Els guanyadors d'estes primeres entrades es coneixeran demà dimarts a les 17 hores. Si vas enviar la teua foto, comprova que estàs en la llista de participants. Tens el dia de hui per a comunicar-nos qualsevol incidència.

1 DEYCY MERCHAN VILLARREAL
2 JOSE FELIX FERNANDEZ ONATE
3  PEDRO G. ASTILLERO
4 HECTOR GARCIA GOMEZ
5 LAURA RICO LLOPEZ
6 SARA RUIZ ALTALAGUERRI
7 RUBEN LOPEZ NACHER
8 QUIQUE  SANTAFOSTA
9 DAVID MARCO CHICO
10 MARIA ANGELS BRU CHULIA
11 BERNARDO MENOR GALVEZ
12 MARTA LINARES MOLINA
13 FRAN SALMERON RODRIGUEZ
14 MACARENA SALMERON RODRIGUEZ
15 AMPARO CERVERA PEREZ
16 MARTA RODRIGUEZ
17 VICTOR CODOÑER
18 MARI CARMEN CAPILLA LLORIA
19 RAQUEL COLLADO  VALERA
20 INMA MARTINEZ GONZALEZ
21 CRISTINA CARMONA BERLANGA
22 PATRICIA TORRES TOMAS
23 SONIA TORRES TORRES
24 ANA ISABEL TORRES TORRES
25 MARIA GRAU SANCHEZ
26 MARTA AROCAS CERVERA
27 MARIA CARMEN MARTINEZ ORTEGA
28 SARA PEREZ DOMENECH
28 SERGIO PEREZ LOPEZ
30 MARTHA BAJO
31 MARTA DURA CERDA
32 CRISTINA BRIONES ROSELLO
33 CAROLINA MARIA FERRERO
34 SILVIA CAMARENA NAVARRO
35 FRAN PEREZ
36 MIGUEL VENEGAS BUSTILLO
37 LOLI MOLINA PEÑUELA
38 MARIA TERESA SANCHEZ CASTILLO
39 SANDRA MARIA MOYA SANCHEZ
40 DIANA RODRIGO PEREZ
41 EVA BERGA
42 CAROLINA SANCHEZ
43 PAULA ASTILLERO MARTOS
44 NATALIA DIAZ SAEZ
45 CARLA TONDA SANCHO
46 PAULA SANTAMARIA GIRONA
47 ADRIA CABANES VENDRELL
48 LORENA SANCHO
49 LORENA TONDA SANCHO
50 PABLO AÑON YUNTA
51 PATRICIA BARRAGAN CASAUS
52 BELEN RODRIGUEZ SANCHEZ
53 ANDREA LOPEZ SALVADOR
54 JORDI CAMPOS
55 ADORACION MARIA SAEZ GARCIA
56 RUBEN MARTINEZ PEREZ
57 VANESSA MONFERRER YUSTE
58 AINHOA RODRIGO MARTINEZ
59 ARIADNA HERNANDEZ
60 JULIO OLIETE MILLA
61 JUAN MANUEL CAMPOS PONS
62 SOLEDAD BADILLO VICENTE
63 MARIA TERESA SANCHEZ BAUTISTA
64 MARIA SORIANO SANCHEZ
65 JESSICA CHICO BAYONA
66 MARTA CHICO BAYONA
67 MARINA PEREZ VELA
68 SARAY ORTEGA MARTINEZ
69 VANESSA SORIANO VILLANUEVA
70 JOSE ANDRES PASTOR HEREDIA
71 MERCEDES VILLANUEVA LAHOZ
72 ANGELA ASPAS GARCIA
73 CARLOS ASPAS GARCIA
74 MARA GIJON BERENGUER

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h