• Enlace Slider home mascletás (4)

Junta Central Fallera

Candidates a Fallera Major Infantil de València 2017

Estes són totes les candidates a Fallera Major infantil de València 2017 triades pels diferents sectors:

Algirós

  • Ainhoa Godino Saseta

    Ainhoa Godino Saseta

    Falla República Argentina-Dr. Pallarés Iranzo
  • Irenia Morillas Garrido

    Irenia Morillas Garrido

    Falla L'Alguer-Ingeniero Rafael Janini
  • Daniela Sahuquillo García

    Daniela Sahuquillo García

    Falla Av. dels Tarongers-Univeridad Politécnica

Benicalap

  • Paula Cardo García

    Paula Cardo García

    Falla San José de Pignatelli-Dr. Peset Aleixandre
  • Lucía Chirivella Baeza

    Lucía Chirivella Baeza

    Falla Andrés Piles Ivars-Salvador Tuset
  • Alba García Bravo

    Alba García Bravo

    Falla Pedro Cabanes-Juan XIII

Benimàmet-Burjassot-Beniferri

  • Sandra Terrones Fernández

    Sandra Terrones Fernández

    Falla Cristóbal Sorní-M. Martín
  • Paula Blat Bartual

    Paula Blat Bartual

    Falla Plaza de la Tienda
  • Silvia Carpio Luzi

    Silvia Carpio Luzi

    Falla Plaza del Pouet

Botànic-La Petxina

  • Natalia Cózar Benlloch

    Natalia Cózar Benlloch

    Falla Azcárraga-Fdo. el Católico
  • Ariadna García García

    Ariadna García García

    Falla Dr. Sanchis Bergón-Turia
  • Mar Macián Miquel

    Mar Macián Miquel

    Falla Palleter-Erudito Orellana

Camins al Grau

  • Sonia Palomera Ibáñez

    Sonia Palomera Ibáñez

    Falla Lo Rat Penat
  • Gemma de Maya Córdoba

    Gemma de Maya Córdoba

    Falla Islas Canarias-Trafalgar-Samuel Ros
  • Sheila Orero García

    Sheila Orero García

    Falla Santos Justo y Pastor-Serrería

Campanar

  • Ana Martínez Candel

    Ana Martínez Candel

    Falla Avda. Campanar-Hipólito Rovira
  • Paula Figuera Ruiz

    Paula Figuera Ruiz

    Falla Sierra Martes-Miguel Servet
  • Camino Tirado Trenor

    Camino Tirado Trenor

    Falla La Vall d'Albaida-La Canal de Navarrés

Canyamelar-Grau-Nazaret

  • Elisa Tarazona García

    Elisa Tarazona García

    Falla Plaza la Cruz-Los Ángeles
  • Yaiza Delgado Tomás

    Yaiza Delgado Tomás

    Falla Aras de Alpuente-Castell de Pop
  • Rebeca Sánchez Agüera

    Rebeca Sánchez Agüera

    Falla Rosario-Plaza Calabuig

El Carme

  • Paula Márquez Pérez

    Paula Márquez Pérez

    Falla Baja-Mesón de Morella
  • Jara Miralles Soriano

    Jara Miralles Soriano

    Falla Ripalda-Beneficencia-San Ramón
  • Alba Arbiol Lázaro

    Alba Arbiol Lázaro

    Falla Plaza del Ángel

El Pilar-Sant Francesc

  • Claudia Navarro Martín

    Claudia Navarro Martín

    Falla Pie de la Cruz-D. Juan de Villarrasa
  • Sandra Camany Ballester

    Sandra Camany Ballester

    Falla Plaza del Pilar
  • Ana Pons Tarazón

    Ana Pons Tarazón

    Falla Ribera-Convento de Santa Clara

Jesus

  • María Oliver Vinat

    María Oliver Vinat

    Falla Cra. Escrivá-Coop. San Fernando
  • Susana Hernangómez Cárcer

    Susana Hernangómez Cárcer

    Falla Tres Forques-Cuenca-Pérez Galdós
  • Saray Sánchez Montoro

    Saray Sánchez Montoro

    Falla Pio XI-Fontanares

La Creu Coberta

  • Marta López Sandalinas

    Marta López Sandalinas

    Falla Fray J.Rodríguez-Pintor Cortina
  • Adriana Bas Gisbert

    Adriana Bas Gisbert

    Falla General Barroso-Calvo Acacio

La Roqueta-Arrancapins

  • Ana Sánchez Martínez

    Ana Sánchez Martínez

    Falla Convento Jerusalén-Matemático Marzal
  • Claudia de Marco Camallonga

    Claudia de Marco Camallonga

    Falla Plaza Obispo Amigó-Cuenca
  • Marta Tarrago Esteve

    Marta Tarrago Esteve

    Falla Albacete-Marvá

La Seu-La Xerea-El Mercat

  • Natalia Pilar Calvo Gómez

    Natalia Pilar Calvo Gómez

    Falla Plaza del Mercado central
  • María Aloy Soler

    María Aloy Soler

    Falla Corretgeria-Bany dels Pavesos
  • Sofía Guillem Gamborino

    Sofía Guillem Gamborino

    Falla Plaza Mossen Milà

Malvarrosa-Cabanyal-Beteró

  • Yaiza Ramos Mascaros

    Yaiza Ramos Mascaros

    Falla José Benlliure-Vicente Guillot
  • Marina Gozálvez Piquer

    Marina Gozálvez Piquer

    Falla Ramón de Rocafull-Conde de Alaquas
  • Elsa Hernández Román

    Elsa Hernández Román

    Falla Ing. Manuel Maese-Critóbal Llorens

Mislata

  • Adriana Cócera Cervera

    Adriana Cócera Cervera

    Falla Padre Santonja-Cardenal Benlloch
  • Ainhoa Gozálvez Gómez

    Ainhoa Gozálvez Gómez

    Falla Plaza Eduardo Marquina

Olivereta

  • Tania Moyá López

    Tania Moyá López

    Falla Luis Lamarca-Velázquez
  • Elena Moyá Ibáñez

    Elena Moyá Ibáñez

    Falla Alcácer-Yátova
  • Nuria Olivares Robledo

    Nuria Olivares Robledo

    Falla Josep Maria Bayarri-Los Isidros

Patraix

  • Claudia Lluna Mora

    Claudia Lluna Mora

    Falla Humanista Mariner-Manuel Simó
  • Laura Boronat Cambrils

    Laura Boronat Cambrils

    Falla Maestro Bellver-Mariano Ribera

Pla del Reial-Benimaclet

  • Judith Harillo Laosa

    Judith Harillo Laosa

    Falla Poeta Asins - Alegret - Puzol
  • Yaiza Aguilar Lozano

    Yaiza Aguilar Lozano

    Falla Vicente Sancho Tello - Chile - Avda. Aragon
  • Laia García Ponce

    Laia García Ponce

    Falla Poetas Anónimos - Real de Gandia

Pla del Remei-Gran Via

  • Mar Ortega Sancho

    Mar Ortega Sancho

    Falla Almirante Cadarso-Conde de Altea
  • Ixeia Taronger Bataller

    Ixeia Taronger Bataller

    Falla Joaquín Costa-Burriana
  • Paloma Ayora Balaguer

    Paloma Ayora Balaguer

    Falla Pizarro-Cirilo Amorós

Poblats al Sud

  • Meritxell Machio Estevens

    Meritxell Machio Estevens

    Falla Plaza de la Sequiota-El Palmar
  • Nerea Avi Aragó

    Nerea Avi Aragó

    Falla María Ros-Manuel Iranzo

Quart de Poblet-Xirivella

  • Clara Prósper Ibáñez

    Clara Prósper Ibáñez

    Falla Valencia-Teodoro Llorente
  • Irene Ruiz Romero

    Irene Ruiz Romero

    Falla Plaza de San Juan
  • Nela Parreño García

    Nela Parreño García

    Falla Pio XII-Jaime Roig

Quatre Carreres

  • Clara María Parejo Pérez

    Clara María Parejo Pérez

    Falla Zapadores-Vicente Lleó
  • Ana Page Mañes

    Ana Page Mañes

    Falla Carrera Malilla-Ingeniero Joaquín Benlloch
  • Rosa Castañeda Quiroga

    Rosa Castañeda Quiroga

    Falla Huerto San Valero-Avenida la Plata

Rascanya

  • Lucía Calero Fernández

    Lucía Calero Fernández

    Falla Padre Viñas-Agustín Lara
  • Natalia Ballester Luego

    Natalia Ballester Luego

    Falla Músico Espí-Grabador Fabregat
  • Ainhoa Rodríguez Beamunt

    Ainhoa Rodríguez Beamunt

    Falla Río Bidasoa-Conde de Torrefiel

Russafa A

  • Marina Cutillas Villaverde

    Marina Cutillas Villaverde

    Falla Tomasos-Carlos Cervera
  • Paula Tarazona Barrachina

    Paula Tarazona Barrachina

    Falla Avda. Reino de Valencia-San Valero

Russafa B

  • Sonia Climent Bort

    Sonia Climent Bort

    Falla Cuba-Literato Azorín
  • Adriana Ferrer Díez

    Adriana Ferrer Díez

    Falla Cádiz-Denia

Saidïa

  • Irene Molina Martínez

    Irene Molina Martínez

    Falla Dr. Oloritz-Arzobispo Fabián y Fuero
  • Magdalena Moreno González

    Magdalena Moreno González

    Falla Sagunto-San Guillem
  • Claudia Madrid Carmona

    Claudia Madrid Carmona

    Falla Guardacostas-Músico Jarque Cualladó

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h