• Enlace Slider home mascletás (2)

Junta Central Fallera

Candidates a Fallera Major de València 2017

Estes són totes les candidates a Fallera Major de València 2017 triades pels diferents sectors:

Algirós

  • Arantxa Muñoz Giner

    Arantxa Muñoz Giner

    Falla Leones-Poeta Mas y Ros
  • Ana García Montalva

    Ana García Montalva

    Falla Av. dels Tarongers-Univeridad Politécnica
  • Carmen Engo Marí

    Carmen Engo Marí

    Falla Rubén Darío-Fray Luis Colomer

Benicalap

Benimàmet-Burjassot-Beniferri

  • Esther Naharros García

    Esther Naharros García

    Falla Espartero-Maestro Plasencia
  • Paula Arnau Lledó

    Paula Arnau Lledó

    Falla Dr. Domingo Orozco-Bailén
  • Tamara Moraga Blázquez

    Tamara Moraga Blázquez

    Falla Náquera-Lauri Volpi

Botànic-La Petxina

  • Esther Giménez Roncero

    Esther Giménez Roncero

    Falla San José de la Montaña-Teruel
  • Sandra Fernández Moreno

    Sandra Fernández Moreno

    Falla Av. Pérez Galdós-Calixto III
  • Andrea David Burdeos

    Andrea David Burdeos

    Falla Palleter-Erudito Orellana

Camins al Grau

  • Cristina Marín Gómez

    Cristina Marín Gómez

    Falla Duque de Gaeta-Puebla de Farnals
  • Andrea Barrachina Banaclocha

    Andrea Barrachina Banaclocha

    Falla Dr. Manuel Candela-Avda. del Puerto
  • Beatriz Guillén Alonso

    Beatriz Guillén Alonso

    Falla Islas Canarias-Dama de Elche

Campanar

  • María Galán Claramunt

    María Galán Claramunt

    Falla Valle de Laguar-Padre Ferris
  • Gloria Estellés Lázaro

    Gloria Estellés Lázaro

    Falla Avda. Burjassot-Joaquín Ballester-Reus
  • Natalia Espinosa Sebastián

    Natalia Espinosa Sebastián

    Falla Padre Doménech-Avda. Pio XII

Canyamelar-Grau-Nazaret

  • Carla Juliá Fernández

    Carla Juliá Fernández

    Falla Barraca-Travesía Iglesia del Rosario
  • Raquel Montero Marqués

    Raquel Montero Marqués

    Falla Rosario-Plaza Calabuig
  • Andrea Munera Estrela

    Andrea Munera Estrela

    Falla Arquitecto Alfaro-Francisco Cubells

El Carme

  • Carme Llopis Borrego

    Carme Llopis Borrego

    Falla Na Jordana
  • Carmen Albiñana Arcos

    Carmen Albiñana Arcos

    Falla Baja-Mesón de Morella
  • Alexandra Mínguez Fuertes

    Alexandra Mínguez Fuertes

    Falla Serranos-Plaza de los Fueros

El Pilar-Sant Francesc

  • María Pérez Leal

    María Pérez Leal

    Falla Bolsería-Tros Alt
  • Eva María Morillo Castellanos

    Eva María Morillo Castellanos

    Falla Quart-Palomar
  • Clara Romero Ibernón

    Clara Romero Ibernón

    Falla Plaza del Pilar

Jesus

  • Andrea Laserna Sánchez

    Andrea Laserna Sánchez

    Falla Tres Forques-Cuenca-Pérez Galdós
  • Carla Tejera Gómez

    Carla Tejera Gómez

    Falla Barón de Patraix-Cuenca
  • María Sánchez Gordillo

    María Sánchez Gordillo

    Falla Pio XI-Fontanares

La Creu Coberta

  • Arantxa Martín Cañada

    Arantxa Martín Cañada

    Falla Arzobispo Olaechea-San Marcelino
  • Marta López Martín

    Marta López Martín

    Falla General Barroso-Litógrafo Pascual y Abad

La Roqueta-Arrancapins

  • Raquel Alario Bernabé

    Raquel Alario Bernabé

    Falla Gran Vía Fernando el Católico-Ángel Guimerá
  • María García Cozas

    María García Cozas

    Falla San Vicente-Marvá
  • Alba Cardos Chaveli

    Alba Cardos Chaveli

    Falla Dr. Gil y Morte-Dr. Vila Barberá

La Seu-La Xerea-El Mercat

  • Paula Ortiz Rubio

    Paula Ortiz Rubio

    Falla Plaza del Dr. Collado
  • Tamara Castaño Quevedo

    Tamara Castaño Quevedo

    Falla Plaza de la Merced
  • Andrea Fernández Devís

    Andrea Fernández Devís

    Falla Plaza Lope de Vega

Malvarrosa-Cabanyal-Beteró

  • Marta Piquer Canto

    Marta Piquer Canto

    Falla Vidal de Canelles-Sánchez Coello
  • Carla Chafer Pérez-Fuster

    Carla Chafer Pérez-Fuster

    Falla Ramón de Rocafull-Conde de Alaquas
  • Carla Torcal Martí

    Carla Torcal Martí

    Falla Escalante-Marina

Mislata

  • Yaiza Esteve Marín

    Yaiza Esteve Marín

    Falla Cruz y Mislata
  • Marta Serrano Sebastián

    Marta Serrano Sebastián

    Falla Plaza de la Morería

Olivereta

  • Victoria Lluch lópez

    Victoria Lluch lópez

    Falla Juan Bautista Vives-Salvador Ferrandis Luna
  • María Casas Ballestar

    María Casas Ballestar

    Falla Poeta Alberola-Totana
  • Alicia Alegre Hidalgo

    Alicia Alegre Hidalgo

    Falla Grupo Antonio Rueda

Patraix

  • Alicia Gómez De Ros

    Alicia Gómez De Ros

    Falla Plaza de Patraix
  • Cristina Giménez Cuenca

    Cristina Giménez Cuenca

    Falla Camino Nuevo de Picanya-Nicolau Primitiu

Pla del Reial-Benimaclet

  • Sonia Pérez Peris

    Sonia Pérez Peris

    Falla Federico Mistral - Murta
  • Olga Pellicer Llosa

    Olga Pellicer Llosa

    Falla Cuenca-Tramoyeres - Guardia Civil
  • Rebeca Gómez Pastor

    Rebeca Gómez Pastor

    Falla Poetas Anónimos - Real de Gandia

Pla del Remei-Gran Vía

  • Mª Teresa Mocholí Pérez

    Mª Teresa Mocholí Pérez

    Falla Salamanca-Conde de Altea
  • Lidia Iranzo Novoa

    Lidia Iranzo Novoa

    Falla Joaquín Costa-Conde de Altea
  • Marta Martínez Gomis

    Marta Martínez Gomis

    Falla Isabel la Católica-Cirilo Amorós

Poblats al Sud

  • Teresa Estevens Chardí

    Teresa Estevens Chardí

    Falla Plaza de la Sequiota-El Palmar
  • María Martí Navarro

    María Martí Navarro

    Falla Jesús Morante i Borrás-Caminot (La Punta)

Quart de Poblet-Xirivella

  • Patricia Navarro Pla

    Patricia Navarro Pla

    Falla General Asensio-Marqués de Solferit
  • Ana Mª Juan Gómez

    Ana Mª Juan Gómez

    Falla Poeta Llorente-Barón de Cárcer
  • Carla Suárez Espada

    Carla Suárez Espada

    Falla Tribunal de les Aigues

Quatre Carreres

  • Jéssica Abel San Martín

    Jéssica Abel San Martín

    Falla Carrera Malilla-Isla Cabrera
  • Lidia Hidalgo González

    Lidia Hidalgo González

    Falla Ángel Villena-Pintor Sabater
  • Inés Peralta Bartual

    Inés Peralta Bartual

    Falla Marqués de Lozoya-Poeta Cervera y Grifol

Rascanya

  • Ana Puchol Pérez

    Ana Puchol Pérez

    Falla Avda. Primado Reig-San Vicente de Paúl
  • Alicia Sáez Cutanda

    Alicia Sáez Cutanda

    Falla Camino de Moncada-Pintor Jacomart
  • Sandra Mª Moya Sánchez

    Sandra Mª Moya Sánchez

    Falla Santa Genoveva Torres-Arquitecto Tolsá

Russafa A

  • Cristina Miralles Lluch

    Cristina Miralles Lluch

    Falla Doctor Serrano-Carlos Cervera
  • Laura Ballester Mas

    Laura Ballester Mas

    Falla Avda. Reino de Valencia-Duque de Calabria

Russafa B

  • Beatriz Aspas García

    Beatriz Aspas García

    Falla Cuba-Puerto Rico
  • Laura Alonso Cano

    Laura Alonso Cano

    Falla Avenida Peris y Valero-Cuba

Saidïa

  • Carla Barbena Solaz

    Carla Barbena Solaz

    Falla Actor Mora-Av. de la Constitución
  • Elena Hermida Agudo

    Elena Hermida Agudo

    Falla Trinidad-Alboraya
  • Sara Monsalvatje Pérez

    Sara Monsalvatje Pérez

    Falla Llorers-Arquitecto Lucini

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte