• Enlace Slider home mascletás

Junta Central Fallera

Seccio 1ª

Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció primera

Premis Falles Experimentals

Consulta els premis de Falles Experimentals de les falles infantils 2024 


PREMIS

1r Premi a la Falla 21 Borrull-Socors (La comissió)

2n Premi a la Falla 314 Tres Camins-Pinedo (Reyes Perez Manglano)

3r Premi a la Falla 66 Arbre, pl. (Miguel Hache)

4rt Premi a la Falla 80 Ripalda-Beneficència-Sant Ramon (Julia Navarro Coll)

5é Premi a la Falla 387 Jesús Morante Borrás-Caminot (La Punta) (Ricard Balanzà Martínez)

Seccio 6ª

Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció sexta

Seccio 10ª

Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció desena


PREMIS

1r Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santi Muñoz Girón)

2n Premi a la Falla 57 Pelai-Matemàtic Marzal (JUANMA BARO)

3r Premi a la Falla 135 Avinguda de Burjassot-Joaquim Ballester (JOSE BADIA ROCA)

4rt Premi a la Falla 342 Avinguda de Valladolid-Enginyer Vicent Pichó (Juan Alberto Navarro Guijarro)

5é Premi a la Falla 121 Lluís Cano, pl. (XAUME TORRENT)

6é Premi a la Falla 56 Azcàrraga-Ferran el Catòlic (ENRIQUE NUÑEZ NUÑEZ)

7é Premi a la Falla 155 Barraca-Església del Rosari (Lorenzo Fandos Ayoro)

8é Premi a la Falla 201 Palleter-Erudit Orellana (José Luis Platero Cosí)


PREMIS D'ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 57 Pelai-Matemàtic Marzal (JUANMA BARO)

2n Premi a la Falla 135 Avinguda de Burjassot-Joaquim Ballester (JOSE BADIA ROCA)

3r Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santi Muñoz Girón)

Premis Associació Amics del Corpus

Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la Associació Amics del Corpus


PREMIS

1r Premi a la Falla 89 Sant Vicent-Periodista Azzati (Santiago Muñoz Girón)

Premis LAMBDA

Consulta els premis LAMBDA de les falles infantils 2024 


PREMIS

1r Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santi Muñoz Girón)

Premis Caliu

Consulta els premis de les falles infantils 2024 Caliu


PREMIS

1r Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santi Muñoz Girón)

2n Premi a la Falla 276 Carrera de Malilla-Illa Cabrera (Pam de Nas (Fran Tarazona))

3r Premi a la Falla 66 Arbre, pl. (Miguel Hache)

4rt Premi a la Falla 39 Castelló-Sogorb (Fet d'Encàrrec. (Maria Falcó - Paco Pellicer))

5é Premi a la Falla 82 Olivereta-Cerdà i Rico (Juan Carlos Banacloy Cuevas)

 

Seccio 11ª

Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció onze


PREMIS

1r Premi a la Falla 24 Cadis-Literat Azorín (ANTONIO NICOLAS RAMOS ASENSI)

2n Premi a la Falla 366 Santiago Rusiñol-Comte de Lumiares (Javier Rico Catalán)

3r Premi a la Falla 336 Serra Martés-Miguel Servet (ENRIC ANDRÉS ALANDÍ)

4rt Premi a la Falla 15 Bosseria-Tossal (Jusús Liñana - Fallas Hawa)

5é Premi a la Falla 225 Rosari-Calabuig, pl. (Carlos Carsí)

6é Premi a la Falla 81 Goya-El Brasil (Álvaro Guija)

7é Premi a la Falla 126 Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran (Jaume Torrent Arenas)

PREMIS D'ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 21 Borrull-Socors (La comissió)

2n Premi a la Falla 24 Cadis-Literat Azorín (ANTONIO NICOLAS RAMOS ASENSI)

3r Premi a la Falla 142 Cuba-Buenos Aires (Cristian García Carrasco)

Premis Juan Canet

Consulta els premis Juan Canet de les falles infantils 2024 


PREMIS

1r Premi a la Falla 12 Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal (JOSE GALLEGO)

Seccio Especial

Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la Secció Especial

Premis Per unes Falles neutres i sostenibles

Consulta els premis de les falles infantils 2024 Per unes Falles neutres y sostenibles


PREMIS

1r Premi a la Falla 21 Borrull-Socors (La comissió)

2n Premi a la Falla 296 Hondures, pl. (JOSE LUIS PLATERO COSI)

3r Premi a la Falla 80 Ripalda-Beneficència-Sant Ramon (Julia Navarro Coll)

4rt Premi a la Falla 99 Ferran el Catòlic-Erudit Orellana (Vicente Julián García Pastor)

5é Premi a la Falla 318 Tarongers-Universitat Politècnica (Fet d'Encàrrec (Maria Falcó -Paco Pellicer))

Seccio 14ª

Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció catorze


PREMIS

1r Premi a la Falla 67 Lluís Lamarca-Velázquez (Sacabutx Art)

2n Premi a la Falla 327 Pintor Pasqual Capuz-Fontanars (Jesus Liñana (Hawa))

3r Premi a la Falla 244 Josep Maria Haro-Poeta Mas i Ros (Sergio Carrero Melián)

4rt Premi a la Falla 265 Riu Segura-Forn d'Alcedo (Alejandro Cano Hernández)

5é Premi a la Falla 42 La Creu, pl.-Els Àngels (Xavi Bonilla i Silvestre)

6é Premi a la Falla 277 Guardacostes-Músic Jarque Cualladó (ARTE EFIMERO SL)

7é Premi a la Falla 207 Mestre Lope-Josep Carsí (VICENTE ESPELETA)

8é Premi a la Falla 150 Doctor Manuel Candela-Av.del Port (La Comisión)

9é Premi a la Falla 304 Isaac Peral-Méndez Núñez (ISIDRO VENTISCAS)

PREMIS D'ENGINY I GRÀCIA

1r Premi a la Falla 67 Lluís Lamarca-Velázquez (Sacabutx Art)

2n Premi a la Falla 265 Riu Segura-Forn d'Alcedo (Alejandro Cano Hernández)

3r Premi a la Falla 236 Jesús, pl. (Juan Jesús García Pérez)

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Llegir més

Accepte