Secció 8-B
Consulta els premis de les falles 2024 de la secció 8B
Consulta els premis de les falles 2024 de la secció 8B
Consulta els premis de les falles 2024 de la secció 4B
Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció primera
Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció onze
PREMIS
1r Premi a la Falla 24 Cadis-Literat Azorín (ANTONIO NICOLAS RAMOS ASENSI)
2n Premi a la Falla 366 Santiago Rusiñol-Comte de Lumiares (Javier Rico Catalán)
3r Premi a la Falla 336 Serra Martés-Miguel Servet (ENRIC ANDRÉS ALANDÍ)
4rt Premi a la Falla 15 Bosseria-Tossal (Jusús Liñana - Fallas Hawa)
5é Premi a la Falla 225 Rosari-Calabuig, pl. (Carlos Carsí)
6é Premi a la Falla 81 Goya-El Brasil (Álvaro Guija)
7é Premi a la Falla 126 Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran (Jaume Torrent Arenas)
PREMIS D'ENGINY I GRÀCIA
1r Premi a la Falla 21 Borrull-Socors (La comissió)
2n Premi a la Falla 24 Cadis-Literat Azorín (ANTONIO NICOLAS RAMOS ASENSI)
3r Premi a la Falla 142 Cuba-Buenos Aires (Cristian García Carrasco)
Consulta els premis de les falles 2024 de la secció 8C
Consulta els premis de les falles 2024 de la secció 5c
Consulta els premis Juan Canet de les falles infantils 2024
PREMIS
1r Premi a la Falla 12 Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal (JOSE GALLEGO)
Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció catorze
PREMIS
1r Premi a la Falla 67 Lluís Lamarca-Velázquez (Sacabutx Art)
2n Premi a la Falla 327 Pintor Pasqual Capuz-Fontanars (Jesus Liñana (Hawa))
3r Premi a la Falla 244 Josep Maria Haro-Poeta Mas i Ros (Sergio Carrero Melián)
4rt Premi a la Falla 265 Riu Segura-Forn d'Alcedo (Alejandro Cano Hernández)
5é Premi a la Falla 42 La Creu, pl.-Els Àngels (Xavi Bonilla i Silvestre)
6é Premi a la Falla 277 Guardacostes-Músic Jarque Cualladó (ARTE EFIMERO SL)
7é Premi a la Falla 207 Mestre Lope-Josep Carsí (VICENTE ESPELETA)
8é Premi a la Falla 150 Doctor Manuel Candela-Av.del Port (La Comisión)
9é Premi a la Falla 304 Isaac Peral-Méndez Núñez (ISIDRO VENTISCAS)
PREMIS D'ENGINY I GRÀCIA
1r Premi a la Falla 67 Lluís Lamarca-Velázquez (Sacabutx Art)
2n Premi a la Falla 265 Riu Segura-Forn d'Alcedo (Alejandro Cano Hernández)
3r Premi a la Falla 236 Jesús, pl. (Juan Jesús García Pérez)
Consulta els premis de les falles 2024 de la secció 5B
Consulta els premis de les falles 2024 de la secció Experimentals
Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció desena
PREMIS
1r Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santi Muñoz Girón)
2n Premi a la Falla 57 Pelai-Matemàtic Marzal (JUANMA BARO)
3r Premi a la Falla 135 Avinguda de Burjassot-Joaquim Ballester (JOSE BADIA ROCA)
4rt Premi a la Falla 342 Avinguda de Valladolid-Enginyer Vicent Pichó (Juan Alberto Navarro Guijarro)
5é Premi a la Falla 121 Lluís Cano, pl. (XAUME TORRENT)
6é Premi a la Falla 56 Azcàrraga-Ferran el Catòlic (ENRIQUE NUÑEZ NUÑEZ)
7é Premi a la Falla 155 Barraca-Església del Rosari (Lorenzo Fandos Ayoro)
8é Premi a la Falla 201 Palleter-Erudit Orellana (José Luis Platero Cosí)
PREMIS D'ENGINY I GRÀCIA
1r Premi a la Falla 57 Pelai-Matemàtic Marzal (JUANMA BARO)
2n Premi a la Falla 135 Avinguda de Burjassot-Joaquim Ballester (JOSE BADIA ROCA)
3r Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santi Muñoz Girón)
Consulta els premis de les falles infantils 2024 de la secció quinta
PREMIS
1r Premi a la Falla 111 Burjassot-Pare Carbonell (JUANJO SALOM DIAZ)
2n Premi a la Falla 54 Joaquim Costa-Borriana (DAVID OJEDA AMOROS)
3r Premi a la Falla 103 València-Teodor Llorente (SANTIAGO MUÑOZ GIRÓN - FRAN TARAZONA GARCIA)
4rt Premi a la Falla 197 Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana (Angel Esteban de los Santos)
5é Premi a la Falla 107 Bilbao-Maximilià Thous (Jose Vicente Zurita Abad)
6é Premi a la Falla 161 Regne de València-Ciscar (CARLOS HERRERO)
7é Premi a la Falla 328 Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens (Salvador Dolz Rubio)
8é Premi a la Falla 303 Alemanya-El Batxiller (Alejandro Cano Hernández)
9é Premi a la Falla 53 Pintor Segrelles, pl. (DANIEL PÉREZ MARTÍNEZ)
10é Premi a la Falla 43 Marqués de Montortal-Berní i Català (ISAAC ARGUDO)
11é Premi a la Falla 94 Mercat de Montolivet, pl. (Andreu Sanchez Hernandez)
12é Premi a la Falla 380 Pintor Maella-França-Menorca (DAVID MOU)
13é Premi a la Falla 35 Joan d'Aguiló-Gaspar Aguilar (JAIME TORRENT ARENAS)
PREMIS D'ENGINY I GRÀCIA
1r Premi a la Falla 103 València-Teodor Llorente (SANTIAGO MUÑOZ GIRÓN - FRAN TARAZONA GARCIA)
2n Premi a la Falla 291 Jerónima Galés-Litògraf Pascual i Abad (Mª Amparo Valero Costa)
3r Premi a la Falla 53 Pintor Segrelles, pl. (DANIEL PÉREZ MARTÍNEZ)