• Enlace Slider home mascletás (5)

Junta Central Fallera

Delegades i delegats de sector

Estes són les delegades i els delegats de sector que formaran part de la JCF durant l'exercici 2020-2021.

DELEGADES i DELEGATS de SECTOR 2020-2021
SECTOR ANYS NOM FALLA
ALGIRÓS 1 Luis Gallart Gámir Av. Tarongers - Universitat Politècnica
2 Joaquín Ruiz Hernández Dr Manuel Candela – Beatriz Tortosa
3 Luisa Gil Iranzo Yecla - Cardenal Benlloch
BENICALAP 1 Fco. Jose Sivera Moreno Benicadell - San Roc
2 César Pérez Soria S.J.Pignatelli - Dr.Peset Aleix.
3 Sergio Edo Lope Alquerias De Bellver - Garbi
BENIMÀMET - BURJASSOT - BENIFERRI 1 Mª Pilar Barella Gallur Cristòfol Sorní - Mestre Martín
2 Pedro Martínez Muñoz Campament - La Yesa
3 Amparo Serrano Pons Llibertat - Teodor Llorente
BOTÀNIC - LA PETXINA 1 Fernando Vallés Domínguez Borrull - Túria
2 Antonio Marco Albert Sta. Mª Micaela - Martin Humano
3 María Tomás López San Ignacio De Loyola - Jesús y María
CAMINS AL GRAU 1 Antonio Muñoz Lopez Islas Canarias - Trafalgar
2 José Antonio Montesinos Arnau Artes y Oficios - Actor Llorens
3 Ricardo Serra Tortajada Pintor Maella - França-Menorca
CAMPANAR 1 Vicente Ramón Jordán Avda. Burjasot - Crta. De Paterna
2 Borja Sanz Benlloch Mestre Arambul Sanz - Campanar
3 Jose Vte. Lahuerta Embuena Pintor Maella - Av.Francia - Menorca
CANYAMELAR - GRAU - NAZARET 1 Ramon Quevedo Alabau La Creu (Pl.) - Els Ángels (Pl.)
2 Pascual Cebrián Rebenaque Arquitecto Alfaro - Francisco Cubells
3 Francisco Aleixandre Antequera Mayor - Moraira - Nazaret
EL CARME 1 Alejandro Bueno Llopis Santa Creu (Pl.)
2 Pilar Carbonell Marí Ripalda - Soguers
3 Maria Victoria Ramirez Sanchis Santa Creu (Pl.)
LA CREU COBERTA 1 Segismundo Verdú Flores Carteros - Lit. Pacual i Abad
2 Francisco Masía Gadea Gral.Barroso - Calvo Acacio
3 Vicente Aguilar Gil Joaquin Navarro - Carricola
JESÚS 1 José Vte. Moreno Cuquerella Jesús (Pl.)
2 Luis Soto del Arco Pío XII - Fontanares
3 Carlos Juán Amorós Venezuela - Agustín Sales
MALVA-ROSA - CABANYAL - BETERÓ 1 Enrique Salvador Puig Barraca - Espadan
2 Gabriel Aranaz Carrión Barraca - Espadan
3 Antonio Miguel Barberá Nieto Padre Luis Navarro - Remonta
MISLATA 1 Eduardo Giménez Domingo La Eliana - Cid
2 Joaquin Carlos Esteve Ponce Quint - Pizarro Antonio
3
OLIVERETA 1 Juan Miguel Martínez Cámara Luis Lamarca - Velázquez
2 Mari Carmen Manchado Llorens Mercat de Castilla
3 Pedro J. Alias de Rueda Pza. Vicente Castell Mahiques
PATRAIX 1 Pascual Pérez Villuendas Maestro Bellver - Mariano Ribera
2 Francisco José Garcia Oliver Camí Nou de Picanya - Nicolau Primitiu
3 Alejandra Compañ Lapuente Patraix (Pl.)
EL PILAR - SANT FRANCESC 1 Amparo Castelló Asensio Ribera - Convento Santa Clara
2 Inmaculada Chulia Canto Guillem de Castro - Triador
3 José Lloret Gil San  Vicente - Periodista Azzati
PLA DEL REIAL - BENIMACLET 1 Jose Fco. Harillo Oliver Poeta Asins - Alegret - Puçol
2 Ángel Santamaría Romero Ing. Vicente Picho - Avda. Valladolid
3 Víctor Blanco Montagud General Pando - Serrano Flores
PLA DEL REMEI - GRAN  VIA 1 Olegario Sales Muñoz Conde Salvatierra - Cirilo Amorós
2 Vicente Roca Román

Joaquín Costa - Conde Altea

3 Javier Tejero Zabal Maestro Gozalbo - Conde Altea
POBLATS AL  SUD 1 Mónica Peris David Virgen de Lepanto (Pl.)
2 Sandra Giner Mañez Hellín - Pedro Luna
3 Fernando Molina Bellido Grup de peixcadors del Perellonet
QUART DE POBLET - XIRIVELLA 1 Óscar Soler Madrid General Asensio - Marqués de Solferit
2 Fanny Enrique Valcárcel Dr. Gómez Ferrer
3 Sergio Zarzoso Ramirez Alacant
QUATRE CARRERES 1 David Porta Serrano Carrera Malilla - Ing. J. Benlloch
2 Alejandro Pérez González Cra. San Luis - Avda. Dr. Waksman
3 Daniel Buj Escorihuela Zapadores - Vicente Lleó
RASCANYA 1 Luis Carlos Cortés Ballestero Marques de Montortal - Jose Esteve
2 María del Mar Segovia Mora Músico Espí - Grabador Fabregat
3 Mª Eugenia Maillo Regidor Avd. Primado Reig - San Vicente de Paul
LA ROQUETA - ARRANCAPINS 1 Vicente Sirera Pérez Jesús - San Francisco de Borja
2 Diana María Montesinos Orts Dr. Gil y Morte - Dr. Vila Barberá
3 Mercedes de la Guía Maciá Jesús - San Francisco de Borja
RUSSAFA  A 1 Pere Sánchez Pertegás Pintor. S. Abril - Peris y Valero
2 Maria Elvira Escriche García Pintor Salvador Abril - Pedro III El Grande
3 Marta Mateos de Rivas San Andres Doctor Serrano - Carlos Cervera - Clero
RUSSAFA  B 1 Carlos López Andujar Cuba - Puerto Rico
2 Concepción Martínez Gras Cuba - Literato Azorin
3 Josep García Bosch Cádiz - Literato Azorin
LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT 1 Luis Vicente Coll Mora Pza la Reina - Paz - San Vicente
2 Blanca Gemma Gamborino Pérez Mossen Milá (Pl.)
3 Vicente Cervera de Rosa Linterna-Na Robella - Av. del Oeste
ZAIDIA 1 Cristina Estévez Mariñas Llorers - Arquitecto Lucini
2 Miguel Cotanda Gumbau BIlbao - Maximiliano Thous
3 Luis Perez Guaita Falla Sagunt - Sant Antoni - Pare Urbà

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h