• Enlace Slider home mascletás (4)

Junta Central Fallera

Classificació General del Concurs de Teatre

Aquesta és la Classificació General del Concurs de Teatre de totes les Categories

CLASSIFICACIÓ FINAL DEL XLVI CONCURS DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIANA  Categoria JUVENIL

1.- “El verí del teatre” - Falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals
2.- “L'altre costat del llit” - Falla Fra Jacint Rodríguez-Pintor Cortina
3.- “El senyor de les mosques” - Falla Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí
4.- “El tractament” - Falla Cádis-Dènia
5.- “Blau#15” - Falla Regne de València-Duc de Calàbria
6.- “Transparent” Falla Barri de Beteró
7.- “Una teràpia diferent” - Falla L'Eliana-Cid
8.- “Peccata Minuta” - Falla Cra. Sant Lluís-Dr. Waskman
9.- “Volguts pares” - Falla Vilanova de Castelló-Hort. Galán
10.- “Inspector en cap criminalista” - Falla Just i Vilar-Mercat del Cabanyal
11.- “Holi” - Falla Pintor Salvador Abril-Peris i Valero
12.- “#100Només” - Falla Borrull-Socors
13.- “Paella de marisc” - Falla Josep Soto Micó-Síndic Mocholí

En compliment de la Clàusula num. 11 de les Bases vigents, han obtingut una subvenció de 300,00€ els CINC PRIMERS CLASSIFICATS.

CLASSIFICACIÓ FINAL DEL XLVI CONCURS DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIANA Categoria PRINCIPAL

En compliment de la Cláusula num. 11 de les Bases vigents, han obtingut una subvenció de 400,00.-€ els DEU PRIMERS CLASSIFICATS.
I en compliment del punt 9/A de les mateixes Bases vigents els últims classificats, del lloc 11 en avant, baixaran a la categoria Promoció.


1.- Arxiduc Carles-Músic Gómis
2.- Av.Regne de València-Duc de Calàbria
3.- Sevilla-Dènia
4.- Cádis-Dènia
5.- Fra J.Rodríguez-Pintor Cortina
6.-Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals
7.- Barri de Sant Isidre
8.- Plaça de la Mercé
9.- Dalt-Sant Tomás
10.- Santa María Micaela-Martí L'Humá
11.- Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí
12.- Rubén Darío-Fra Lluís Colomer
13.- Jesús-Sant Francesc de Borja
14.- L'Eliana-Cid
15.- Tomasos-Carles Cervera (Retirada)

CLASSIFICACIÓ FINAL DEL XLVI CONCURS DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIANA Categoria PROMOCIÓ


En compliment de la Clàusula num. 11 de les Bases vigents, han obtingut una subvenció de 300,00€ els QUINZE PRIMERS CLASSIFICATS. Tanmateix pujaran a la categoria de PRINCIPAL els cinc primers classificats.


1.- Plaça de Dr. Collado
2.- Cádis-Retor Femenía-Puerto Rico
3.- Borrull-Túria
4.- Av.Giorgeta-Roís de Corella
5.- Jerónima Galés-Litògraf Pascual Abad
6.- Actor Mora-Av. Constitució
7.- Andreu Piles Ivars-Salvador Tuset
8.- Nord-Dr. Zamenhoff
9.- Mariá Benlliure-Séquia de Tormos
10.- Quart-Palomar
11.- Mestre Bellver-Mariá Ribera
12.- Dr. Olóriz- Arq. Fabián i Fuero
13.- Vilanova de Castelló-Hort. Galán
14.- Guillem de Castro-Triador
15.- Barri de Beteró
16.- Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbano
17.- Josep Soto Micó-Síndic Mocholí
18.- Mercat de Russafa
19.- Borrull-Socors
20.- Ribera-Convent de Santa Clara
21.- Pintor Salvador Abril-Peris i Valero
22.- Barraca-Església del Rosari
23.- Sant Vicent-Periodista Azzati
24.- Santiago Rusiñol-Comte Lumiares
25.- Periodista Gil Sumbiela-Assutzena
26 .- Pere Cabanes-Joan XXIII (Retirada)
27.- Dr. Sánchis Bergón-Túria (Retirada)

CLASSIFICACIÓ GENERAL DEL XXXVII CONCURS INFANTIL DE TEATRE EN LLENGUA VALENCIANA

1.- Falla Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals
2.- Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí
3.- Sta. Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá
4.- Josep Soto Micó-Síndic Mocholí
5.- Nord-Dr. Zamenhoff
6.- Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbá
7.- Borrull-Túria
8.- Fra Jacint Rodriguez-Pintor Cortina
9.- Quart-Palomar
10.- Quart Extramurs-Velázquez
11.- Regne de València-Mestre Serrano
12.- Vilanova de Castelló-Horticultor Galán
13.- Pintor Salvador Abril-Pere III El Gran
14.- Calvo Acacio
15.- Mossén Josep Cuenca-Pinedo
16.- L'Eliana- Cid
17.- Just Vilar-Mercat del Cabanyal


En compliment de la Clausula num. 7 de les Bases vigents, han obtingut una subvenció de 300,00€ els DOTZE PRIMERS CLASSIFICATS.

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h