• Enlace Slider home mascletás (5)

Junta Central Fallera

Resultats semifinal campionat mixt de Bitlles grup C

Aquests són els resultats de la semifinal del campionat mixt de bitlles de Junta Central Fallera Grup C

8 desembre, 2019

Resultats de la semifinal del campionat mixt de bitlles de Junta Central Fallera Grup C, celebrada el 4 de desembre de 2019.

 

TOTALES PER FALLES

 

 

EQUIP

 

JUGADOR

PARTIDES

INDIVIDUALS

Scratch

EQUIP

PUNTS

 

EQUIP

 

SUMA

SERIE

SERIE

CONHD

PART

PROM.

HD

 

1

2

3

 

RAMIRO DE MAEZTU - HUMANISTA FURIÓ

ALFONSO SÁNCHEZ

109

 

137

246

326

2

123,0

40

 

 

1.167

 

 

1.501

 

PEPE VALERO

167

149

117

433

533

3

144,3

33

 

SERGIO GÓMEZ

110

 

154

264

344

2

132,0

40

 

CARLOS LÁZARO

 

80

 

80

120

1

80,0

40

 

SENTO DUATO

 

144

 

144

178

1

144,0

34

 

REINO DE VALENCIA -

MAESTROSERRANO

PACO ORTEGA

159

187

205

551

581

3

183,7

10

 

1.299

 

1.533

 

JAVI TOLOSA

159

143

158

460

544

3

153,3

28

 

JOSÉ LUIS MURCIANO

91

 

 

91

131

1

91,0

40

 

MARÍA ORTEGA

 

110

87

197

277

2

98,5

40

 

FRAY PEDRO VIVES - BILBAO - MAXIMILIANO THOUS

JUANJO MIRALLES

92

141

113

346

466

3

115,3

40

 

1.262

 

1.552

 

RAFA SABORIT

157

165

 

322

368

2

161,0

23

 

ALEJANDRO BUENO

157

 

158

315

367

2

157,5

26

 

ADRIÁN SERRANO

 

142

137

279

351

2

139,5

36

 

HUMANISTA MARINER - MANUEL SIMÓ

ALBERTO POVEDA

113

119

82

314

434

3

104,7

40

 

1.041

 

1.401

 

SERGIO ORTÍZ

121

114

96

331

451

3

110,3

40

 

TONY PASTOR

128

163

105

396

516

3

132,0

40

 

FRAY J. RODRÍGUEZ - PINTOR CORTINA

VICENTE GARCÍA

129

148

 

277

351

2

138,5

37

 

 

1.158

 

 

1.493

 

FRAN MAÑES

147

 

137

284

354

2

142,0

35

 

OSCAR ÁLVAREZ

124

 

105

229

309

2

114,5

40

 

JUANJO ÍÑIGUEZ

 

87

 

87

127

1

87,0

40

 

RUBÉN ALEIXANDRE

 

160

121

281

353

2

140,5

36

 

YECLA - CARDENAL BENLLOCH

ADRIÁN GÓMEZ

100

156

142

398

518

3

132,7

40

 

1.225

 

1.540

 

NELO GÓMEZ

105

103

146

354

474

3

118,0

40

 

ROBERTO VALBUENA

153

136

184

473

548

3

157,7

25

 

FÉLIX PIZCUETA - CIRILO AMORÓS - RUZAFA

JULIO GARCÍA

111

 

135

246

326

2

123,0

40

 

1.136

 

1.490

 

JOSÉ MORALES

121

154

137

412

526

3

137,3

38

 

JOSÉ MATA

127

113

 

240

320

2

120,0

40

 

SANTY ANDREU

 

150

88

238

318

2

119,0

40

 

RAMIRO DE MAEZTU -

LEONES

OSCAR HERNÁNDEZ

101

123

86

310

430

3

103,3

40

 

894

 

1.254

 

FRANK VARGAS

76

99

107

282

402

3

94,0

40

 

SERGIO COLOMER

88

97

117

302

422

3

100,7

40

 

Els 16 millors equips es classifiquen per a la Final del dimecres 11 de desembre de 2019.

Aquests equips hauran d'abonar l'import de 27'50 € en la Recepció de la Pista de bitles abans de començar les partides.

 

1

EMILIO BARÓ - ENRIQUE GINESTA

1.766

2

BARÓN SAN PETRILLO - LEONOR JOVANI

1.672

3

AZCÁRRAGA - FERNANDO EL CATÓLICO

1.657

4

RIBERA - CONVENTO SANTA CLARA

1.611

5

DR. SERRANO - CARLOS CERVERA - CLERO - Equipo 1

1.585

6

PRIMADO REIG - VINAROZ

1.566

7

FRAY PEDRO VIVES - BILBAO - MAXIMILIANO THOUS

1.552

8

YECLA - CARDENAL BENLLOCH

1.540

9

TRES FORQUES - CUENCA - PÉREZ GALDÓS

1.535

10

REINO DE VALENCIA - MESTRO SERRANO

1.533

11

CAMINO NUEVO DE PICANYA - N. PRIMITIU - Equipo 3

1.517

12

INGENIERO JOSÉ SIRERA - PÍO IX

1.507

13

GAYANO LLUCH - Equipo 1

1.502

14

RAMIRO DE MAEZTU - HUMANISTA FURIÓ

1.501

15

PADRE VIÑAS - AGUSTÍN LARA

1.496

16

FRAY J. RODRÍGUEZ - PINTOR CORTINA

1.493

17

FÉLIX PIZCUETA - CIRILO AMORÓS

1.490

18

DR. SERRANO - CARLOS CERVERA - CLERO- Equipo 2

1.489

19

BLAS GÁMEZ - ÁNGEL VILLENA - Equipo 1

1.479

20

GAYANO LLUCH - Equipo 2

1.474

21

LEPANTO - DON JUAN DE AUSTRIA

1.448

22

MAESTRO BELLVER - MARIANO RIBERA

1.443

23

HUMANISTA MARINER - MANUEL SIMÓ

1.401

24

VENEZUELA - AGUSTÍN SALES

1.388

25

RAMIRO DE MAEZTU - LEONES

1.254

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h