• Enlace Slider home mascletás (6)

Junta Central Fallera

Recorregut Betlems 2019-20

Aquest és el recorregut del jurat per visitar els Betlems 2019-20

MODALITAT TRADICIONAL A

-Dia 7 de Desembre a partir de les 10.00h:

Nº falla NOMBRE DIRECCIÓN
250 CADIZ - DENIA                                                DENIA 30
308 MERCADO DE CASTILLA                                          PLZA MAGUNCIA, S/N
48 CRUZ Y MISLATA                                               C/DOCTOR PESET Nº29 BAJO (MISLATA)
175 BARRIO MONTE DE PIEDAD                                       MONTESA ,57 ( XIRIVELLA)
269 NAQUERA - LAURI VOLPI                                        C/ LAURI VOLPI 24 (Burjassot)
192 RAMIRO DE MAEZTU-H. FURIO                                    C/ MUÑIZ Y H.DE ALBA , 39
145 DUQUE DE GAETA - PUEBLA DE FARNALS                           C/ POBLA DE FARNALS 60 BAJO
184 INDUSTRIA - SANTOS JUSTO Y PASTOR                            CALLE FUE Nº 8-10
112 MALVARROSA AVDA.-A. PONZ-CAVITE                              AVD. MALVARROSA 92 B

MODALITAT TRADICIONAL B

-Dia 7 de Desembre a partir de les 10.00h (MATÍ)

354 MARQUES DE LOZOYA-POE.CERVERA GRIFOL                         C/ ALCALDE GISBERT RICO 29B
259 OLTA-JUAN RAMON JIMENEZ                                      C/ JUAN RAMÓN JIMÉNEZ 49 BAJO
170 REGNE DE VALENCIA, AVDA.-SAN VALERO                          C/ ARZOBISPO MELO 7 BAJO
177 SUECA - LITERATO AZORIN                                      C / LITERATO AZORÍN, 5 BAJO
39 CASTELLON - SEGORBE                                          C/ SEGORBE 1 BAJO
10 OESTE, AVDA. DEL                                             C/ ROGER DE FLOR 2
15 BOLSERIA-TROS ALT                                            C/ CONQUISTA , 5 BAJO

-Dia 7 de Desembre a partir de les 16.30h (VESPRADA):

8 MURILLO-PALOMAR                                              C/ PALOMAR 4
17 QUART-PALOMAR                                                C/ DR. MONTSERRAT Nº 23
140 SAN JOSE DE LA MONTAÑA-TERUEL                                C/ TERUELNº 3 BAJO
391 MONTESA - DR.MARAÑON                                         C/ MONTESA ,46
316 ARCHIDUQUE CARLOS - MUSICO GOMIS                             CALLE MÚSICO GOMIS,34
166 STA.CRUZ DE TENERIFE C/ SANTA CRUZ DE TENERIFE S/N FRENTE Nº 2

-Dia 8 de Desembre a partir de les 10.00h (MATÍ):

Nº falla NOMBRE DIRECCIÓN
176 CAMPANAR, AVDA.-HIPOLITO ROVIRA                              C/ HIPOLITO ROVIRA Nº 6
320 ECUADOR, AVDA - ALCALDE GURREA                               AVDA. ECUADOR 42 BAJO
69 S. JOSE PIGNATELLI-AV.DR.PESET ALEIXAND.                     C/ FELIX  DEL RIO 44
117 DAROCA - PADRE VIÑAS                                         VICENTE SIERRA VENTURA
194 VISITACION - ORIHUELA                                        C/ VISITACION,37 BAJO
22 EXPOSICION-MICER MASCO-A. BACA                               C/ NATURISTA ARÉVALO BACA 15
131 YECLA - CARDENAL BENLLOCH                                    C/ SALVADOR PAU 32

-Dia 8 de Desembre a partir de les 16.30h (VESPRADA):

162 GRUPOS VIRGEN DEL CARMEN                                     C/ CAMPILLO DE ALTOBUEY, 3
76 JOSE BENLLIURE-VICENTE GUILLOT                               C/ PROGRESO 379
153 SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA                              C/ ESPADAN Nº 13
70 VIDAL DE CANELLES - SANCHEZ COELLO                           SANCHEZ COELLLO Nº 7
168 JOSE BENLLIURE-TEATRO DE LA MARINA                           JOSE BENLLIURE 114 BAJO
178 ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR C/ISLAS CANARIAS Nº 108 BAJO

MODALITAT LLIURE A

-Dia 7 de Desembre a partir de les 10.00h:

Nº falla NOMBRE DIRECCIÓN
189 GIORGETA, AVDA - ROIG DE CORELLA                             C/ ROIG DE CORELLA 3
254 PADRE SANTONJA-C. BENLLOCH                                   C/ PADRE SANTONJA 19 BAJO (Mislata)
9 NA JORDANA, PLAZA DE                                         C/ SALVADOR GINER , 9 BAJO
46 BAJA - MESON DE MORELLA                                      C/ BAJA Nº 20
363 L'ALCOTA - SAGUNTO                                           C/ SAGUNTO 5
181 BARRIO BETERO                                                C/ MANUELA ESTELLES 87, BAJO
151 JUSTO VILAR - PLAZA MERCADO CABAÑAL                          FRANCISCO BALDOMA 84
144 PROGRESO-TEATRO LA MARINA                                    C/ PROGRESO,108 BAJO

MODALITAT LLIURE B

-Dia 7 de Desembre a partir de les 10.00h (MATÍ)

Nº falla NOMBRE DIRECCIÓN
195 GRABADOR JORDAN-ESCULTOR PASTOR                              GRABADOR JORDAN ,79
276 CARRERA MALILLA - ISLA CABRERA                               ISLA CABRERA 28 BAJO
114 CRA. SAN LUIS - AVDA. DR. WAKSMAN                            AVDA DR. WAKSMAN, 58
32 DOCTOR SERRANO-CARLOS CERVERA-CLERO                          C/ CLERO 11 BAJO IZQUIERDA
279 MATIAS PERELLO - LUIS SANTANGEL                              C/ CANALS 4
27 CADIZ - LOS CENTELLES                                        C/ LOS CENTELLES Nº 25 BAJO
242 RIBERA-CONVENTO SANTA CLARA                                  C/ RIBERA,8
180 PLAZA DE ESPAÑA-GRAN VIA RAMON Y CAJAL-P.BENEDITO            C/ CONVENTO JERUSALEN 51 BAJO
50 CORRETGERIA-BANY DELS PAVESOS                                SALNAS 21
36 GUILLEN DE CASTRO-TRIADOR                                    C/GUILLEN DE CASTRO 97, BAJO
7 BORRULL - TURIA                                              BORRULL 17
127 DR. SANCHIS BERGON - TURIA                                   C/ TURIA , 67 BAJO

-Dia 7 de Desembre a partir de les 16.30h (VESPRADA):

205 NORTE- DR. ZAMENHOFF                                         C/ SAN JACINTO 14
300 SANTA MARIA MICAELA - MARTIN EL HUMANO                       C/ SANTA MARIA MICAELA 11
160 SAN IGNACIO DE LOYOLA-JESUS Y MARIA                          C/ PALLETER 83 BAJO
164 PEREZ GALDOS, AVDA.-CALIXTO III                              AVENIDA PÉREZ GALDOS 92 BAJO
108 PINTOR STOLZ - BURGOS                                        C/ CASTILLO DE BENISANÓ 7
67 LUIS LAMARCA - VELAZQUEZ                                     C/ NAVARRO CABANES 29 BAJO
81 GOYA- BRASIL C/ GOYA, 32
353 ALCACER - YATOVA                                             C/ ARCHENA 39 BAJO
229 ANTONIO MOLLE-GREGORIO GEA                                   AVDA. GREGORIO GEA ,75 ( MISLATA)
136 FELIPE BELLVER-MADRE RAFOLS                                  PADRE LLANSOL, 24 BAJO ( MISLATA)
371 JOSEP MARIA BAYARRI-LOS ISIDROS                              C/ SANTIAGO DE LES Nº 4
190 VIRGEN DE LA FUENSANTA                                       C/ REY SALUD, 3 BAJO

-Dia 8 de Desembre a partir de les 10.00h (MATÍ):

282 VIRGEN DE LA CABEZA-J.M.MORTES LERMA                         VIRGEN DE LA CABEZA 52 BAJO
302 CHIVA - FRANCISCO DE LLANO                                   C/ FRANCISCO DE LLANO 7 BAJO
158 ALBACETE - MARVA                                             PASAJE VENTURA FELIU,13
152 SAN VICENTE MARTIR-PIANISTA A. ITURBI                        PIANISTA AMPARO ITURBI 7 - BAJO
341 CARTEROS - LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD                          PLAZA ESCULTOR FRECHINA Nº 25
246 JOSE SOTO MICO-SINDICO MOCHOLI                               C/ SINDICO MOCHOLI Nº 4 BJO
380 PINTOR MAELLA - AVDA. FRANCIA-MENORCA                        C/ TRAFALGAR Nº 42
49 BARRACA - ESPADAN                                            C/ BARRACA 213
234 ESCALANTE - AMPARO GUILLEN                                   C/ JOSE BENLLIURE 139 BAJO
349 SANTOS JUSTO Y PASTOR - SERRERIA                             C/ SERRERIA, 59 BAJO
128 MAESTRO VALLS-MARINO ALBESA                                  C/ MAESTRO VALLS 12-14
285 RODRIGUEZ DE CEPEDA-L. PALMIREÑO                             C/RUGAT Nº 8

-Dia 8 de Desembre a partir de les 16.30h (VESPRADA):

272 MENENDEZ Y PELAYO-AVDA. CATALUÑA                             C/ RAMÓN GORDILLO Nº 4
352 POETA EMILIO BARO-ENRIQUE GINESTA                            ENRIQUE GINESTA 6
342 AV.VALLADOLID-INGENIERO VTE. PICHO AVDA. VALLADOLID 35 PASAJE
366 SANTIAGO RUSIÑOL - CONDE LUMIARES                            SANTIAGO RUSIÑOL, 4
107 BILBAO - MAXIMILIANO THOUS                                   C/ HERMANOS FABRILO 7
281 MINISTRO LUIS MAYANS-PLATERO SUAREZ                          MINISTRO LUIS MAYANS 19 B-DER
227 GAYANO LLUCH C/ DOMINGO GOMEZ 21
118 ACACIAS - PICAYO                                             C/ PÌCAYO 14 (ACCESO C/ ROSALES)
275 POUET, PLAZA DEL                                             C/ MAESTRO LOPE 81 B (BURJASSOT)
207 MAESTRO LOPE - JOSE CARSI                                    C/ JOSE CARSI 38 (BURJASSOT)

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h