• Enlace Slider home mascletás (7)

Junta Central Fallera

Guanyadors del Concurs de Presentacions

Ací esten les actes amb els premiats en totes les categories

 Concurs de Presentació infantil

Premi al Millor Actor

  • 3ºpremi: Luis García Vaquero
  • Falla: Duc de Gaeta-Pobla de Fanarls
  • 2ºPremi: Andoni Soriano Vidal
  • Falla: Duc de Gaeta-Pobla de Fanarls
  • 1ºPremi:Marcos Soriano Vidal
  • Falla: Duc de Gaeta-Pobla de Fanarls

Premis a la Millor Actriu

  • 3º Premi: Daniela Soriano Sala
  • Falla: Carrera Malilla-Ingeniero Joaquin Benlloch
  • 2ºPremi: Clara Alias Lopez
  • Falla: Dr. Oloriz-Arzobisco Fabián i Fuero 
  • 1ºPremi:Irene Robert Sainz
  • Falla: Norte-Dr. Zamenhoff

Premi a la Millor Direcció

  • Director/a: Marcos Soriano
  • Falla: Duc de Gaeta-Pobla de Fanarls

Premis a la Millor Presentació

  • Novè premi a la falla: San Ignacio Loyola-Jesús María
  • Vuitè premi a la falla: Actor Mora-Constitució
  • Setè premi a la falla: Norte-Dr. Zamenhoff
  • Sisè premi a la falla: Ripalda-Sogueros
  • Cinquè premi a la falla: Carrera de San Luis Doctor-Waksman
  • Quart premi a la falla:  Carrera Malilla-Ingeniero Joaquin Benlloch
  • Tercer premi a la falla: Dr. Oloriz-Arzobisco Fabián i Fuero
  • Segon premi a la falla: Duc de Gaeta-Pobla de Fanarls
  • Primer Premi a la falla: Arzobispo Olachea-San Macelino  

 Concurs de Presentació

Premis al Millor Actor

  • 3ºpremi: Carlos Moreno 
  • Falla: Actor Mora-Constitució
  • 2ºPremi: Julian Pastor
  • Falla: Plaça Na Jordana
  • 1ºPremi:Jaume Bronchud
  • Falla: Cadis-Mossen Femenia-Puerto Rico

Premis a la Millor Actriu

  • 3º Premi: Mª José Gallego
  • Falla: Plaça Na Jordana
  • 2ºPremi: Ángeles Hernández
  • Falla: Cadis-Mossen Femenia-Puerto Rico
  • 1ºPremi:Eva Atienza
  • Falla: Plaça Na Jordana

Premi a la Millor Direcció

  • Director/a: Pere Borrego
  • Falla: Plaça Na Jordana

Premis a la Millor Presentació

  • Cinquè premi a la falla: Duc de Gaeta-Pobla de Fanarls
  • Quart premi a la falla:  Arzobispo Olachea-San Macelino
  • Tercer premi a la falla: Regne de València-Duc de Calabria
  • Segon premi a la falla: Cadis-Mossen Femenia-Puerto Rico
  • Primer Premi a la falla: Plaça Na Jordana

Calificació

  • 1º Plaça Na Jordana
  • 2ºCadis-Mossen Femenia-Puerto Rico
  • 3ºRegne de València-Duc de Calabria
  • 4ºArzobispo Olachea-San Macelino
  • 5ºDuc de Gaeta-Pobla de Fanarls
  • 6ºBorrul-Socors
  • 7ºActor Mora-Constitució
  • 8ºCarrera Malilla-Ingeniero Joaquin Benlloch
  • 9ºPlaça del Pilar
  • 10ºCarrera de San Luis Doctor-Waksman
  • 11ºDr. Oloriz-Arzobisco Fabián i Fuero
  • 12ºNorte-Dr. Zamenhoff
  • 13º Murillo-Palomar
  • 14ºRipalda-Sogueros
  • 15ºSan Ignacio Loyola-Jesús María

  • IMG-20180226-WA0020
  • IMG-20180227-WA0010
  • IMG-20180227-WA0011

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h