Programa Pirotècnic Falles 2018
La Cremà de les falles municipals i l'espectacle pirotècnic serà a càrrec de Reyes Martí
GENER
26 de gener
- 01:30 hores- Exaltació de la Fallera Major en el Palau de la Música-Pirotècnia Caballer
27 de gener
- 20:00 hores- Exaltació de la Fallera Major Infantil en el Palau de la Música-Pirotècnia Nadal Martí
FEBRER
2 de febrer
- 21:15 hores- Exposició de Ninot en el Museu de les Ciències-Pirotècnia Global Foc-Caballer. *FX.
24 de febrer
- 21:00 hores - Espectacle pirotècnic en la Marina de València-Pirotècnia *Ricasa
25 de febrer
- 07:00 hores- “Despertà” pels carrers de la Pau, Sant Vicent i Plaça de l'Ajuntament-Pirotècnia Zarzozo.
- Apoteòsic final "Despertà" en la Plaça de l'Ajuntament-Pirotècnia Valenciana
- 14:00 hores *Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Valenciana
- 20:30 hores *Crida Castillo en les Torres de Serrà- Pirotècnia Valenciana
MARÇ
1 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament-Pirotècnia Peñarroja.
2 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia zaragozana.
3 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Vulcano.
- 00:00 hores - Mascletà de colors en la Plaça d'Ajuntament-Pirotècnia Vulcano.
4 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament-Pirotècnia del Mediterranio.
5 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament-Pirotècnia Nadal-Dt.
6 de març
- 14:00 hores - *Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Accitana-María. Angoixes.
7 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Gironina.
8 de març (Dia de la dona)
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Global Foc-Caballer. FX.
9 de març
14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia *Alpujarreña.
10 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Germans Caballer.
- 00:00 hores Plantà de la Falla *Municipa-Espectacle a càrrec de Pirotècnia Germans Caballer.
11 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Tomás
12 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Ferrández
13 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Crespo
14 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Zarzoso
15 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Ricasa
- 00:00 hores Albà dels Falles en la Plaça d'Ajuntament
16 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Aitana
- 00:00 hores- Castell en Albereda- Pirotècnia del Mediterrani
17 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Turis
- 01:00 hores Castell en Albereda- Pirotècnia *Peñarroja,
18 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Valenciana
- 01:30 hores - Nit del Foc-Pirotècnia Martí
19 de març
- 14:00 hores - Mascletà en la Plaça d'Ajuntament- Pirotècnia Martí
- 01:00 hores- Cremà de les falles municipals i espectacle pirotècnic- Pirotècnia Martí