• Enlace Slider home mascletás (4)

Junta Central Fallera

XXXIII Concurs Playbacks Infantils 2019-20

Ací podeu consultar els dies d'actuació de cada comissió i el seu ordre

DACTUACIONS GRUP "B" - DIA 26 D'OCTUBRE

341

CARTEROS – LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD

Tema: EL SUEÑO DE ANASTASIA

351

Dr. ALVARO LÓPEZ – SAN JUAN DE DIOS

Tema : BELLA Y BESTIA

279

MATIAS PERELLO – LUIS SANTANGEL

Tema: “ MARNIE Y EL CALEDOSCOPIO”

250

CADIZ-DENIA

Tema:   GNOMEO I JULIET

327

PINTOR PASCUAL CAPUZ- FONTANARS

Tema:   THE GRANT SHOWMAN

129

RAMIRO DE MAEZTU – LOS LEONES

Tema:   ATLANTIS

284

CERAMISTA ROS- J. MARÍA MORTES LERMA

Tema:   EL REGRESO DE MARY POPPINS

 

ACTUACIONS GRUP "B" - DIA 2 DE NOVEMBRE

231

POETA ALBEROLA -TOTANA

Tema: SOMRÁDIO ,SOMPLAYBACK

128

MAESTRO VALLS- MARINO ALBESA

Tema: MISS GLITTER

269

NAQUERA- LAURI VOLPI

Tema: POLAR EXPRESS

87

ARCHIDUQUE CARLOS- CHIVA

Tema: PESADILLA

252

MARIA ROS SANTO TOMAS

Tema: EL ORFANATO

120

MOLINELL- ALBORAYA

Tema: CAPERUCITA ROJA 2.0

258

CALVO ACACIO

Tema: PRESENTE VS PASADO

 

ACTUACIONS GRUP "B"  -  DIA 9 DE NOVEMBRE

57

PELAYO- MATEMATICO MARZAL

Tema: PELAYO´S GRAN SHOW

366

SANTIAGO RUSIÑOL-COMTE LUMIARES

Tema: WEST SIDE STORY

300

SANTA MARIA MICAELA- MARTIN EL HUMANO

Tema: ¿ VIAGEM ?

367

POBLA DE VALVERDE- II REPUBLICA ESPAÑOLA

Tema: HERCULES

93

GENERAL LLORENS

Tema: FELIZ 90 CUMPLEAÑOS MICKEY MOUSE

183

ISLAS CANARIAS- DAMA DE ELCHE

Tema: CHILDREN SAVE THE WORLD

131

YECLA – CARDENAL BENLLOCH

Tema: ¡ QUE VIVA EL VERANO!

 

ACTUACIONS INDIVIDUALS - DIA 23 DE NOVEMBRE

231

POETA ALBEROLA- TOTANA

Tema: HIJO DE LA LUNA

324

GARCIA LORCA- OLTA

Tema: NO ME CUENTES CUENTOS

252

MARIA ROS SANTO TOMAS

Tema: LA SUERTE ENTRE COSTURAS

291

JERONIMA GALES- LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD

Tema: VIAJE EN EL TIEMPO

269

NAQUERA- LAURI VOLPI

Tema: AN ISLAND WITH MYSTERY

145

DUQUE DE GAETA -POBLA DE FARNALS

Tema: Y AHIORA QUE?

253

PI Y MARGALL- A. CERVELLERA

Tema: GLUP GLUP

140

SAN JOSE DE LA MONTAÑA - TERUEL

Tema: EL SECRETO DE AQUEL PEQUEÑO TEATRO

 

ACTUACIONS GRUP "A" - DIA 30 DE NOVEMBRE

249

PLAZA SEGOVIA- DR. TOMAS SALA

Tema: ¿QUIEN DIJO MIEDO?

324

GARCIA LORCA AVDA -OLTA

Tema: ANTONIA! ERES LA LECHE¡

374

PEDRO CABANES – JUAN XXIII

Tema: CABANESAURUS

161

REIGNE DE VALENCIA- AVDA.CISCAR

Tema:! A LA CAZA!

291

JERONIMA GALES- LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD

Tema: LA REVOLUCIÓN

145

DUQUE DE GAETA – POBLA DE FARNALS

Tema: MENUDO COMPROMISO

141

FRAY J. ROFRIGUEZ- PINTOR CORTINA

Tema: RIO

78

PLAZA OBISPO AMIGO PLZA - CUENCA

Tema: LA CLAU MERAVELLOSA

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h