• Enlace Slider home mascletás (6)

Junta Central Fallera

Recorregut Jurats - Falles Majors 2019

Horaris del recorregut del Jurat per a les Falles Majors 2019

 

 

SECCIÓ ESPECIAL

 

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

34     PILAR, PLAZA DEL                                                                           EL PILAR-SANT FRANCESC

8:30

2

12

CONVENTO JERUSALEN-MATEMATICO MARZAL

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

9:30

3

28

CUBA - LITERATO AZORIN

RUZAFA - B

10:30

4

177

SUECA - LITERATO AZORIN

RUZAFA - B

11:30

5

187

REGNE DE VALENCIA, AVDA.-D. CALABRIA

RUZAFA - A

12:30

6

14

ALMIRANTE CADARSO-CONDE ALTEA

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

13:30

7

22

EXPOSICION-MICER MASCO-A. BACA

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

16:00

8

9

NA JORDANA, PLAZA DE

EL CARMEN

17:00

9

197

MONESTIR DE POBLET-APARICIO ALBIÑANA

CAMPANAR

18:00

 

SECCIÓ PRIMERA - A

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

44     MAESTRO GOZALBO - CONDE DE ALTEA                                 PLA DEL REMEI-GRAN VIA

8:30

2

83

CISCAR - BURRIANA

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

9:00

3

84

GRABADOR ESTEVE-CIRILO AMOROS

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

9:30

4

384

SANTA GENOVEVA TORRES-ARQUITECTO TOLSA-ALFAH

RASCANYA

10:00

5

151

JUSTO VILAR - PLAZA MERCADO CABAÑAL

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

10:30

6

178

ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR

CAMINS AL GRAU

11:00

7

100

ARZOBISPO OLAECHEA-SAN MARCELINO

LA CREU COBERTA

11:30

8

291

JERONIMA GALES-LITOGR. PASCUAL Y ABAD

LA CREU COBERTA

12:00

9

96

QUART EXTRAMUROS - VELAZQUEZ

OLIVERETA

12:30

10

17

QUART-PALOMAR

EL PILAR-SANT FRANCESC

13:00

11

1

MERCADO CENTRAL

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

13:30

12

11

MERCED, PLAZA DE LA

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

16:00

13

6

LINTERNA-NA ROBELLA-AV. DEL OESTE

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

16:30

14

89

SAN VICENTE - PERIODISTA AZZATTI

EL PILAR-SANT FRANCESC

17:00

15

242

RIBERA-CONVENTO SANTA CLARA

EL PILAR-SANT FRANCESC

17:30

 

SECCIÓ PRIMERA - B

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

129    RAMIRO DE MAEZTU-LOS LEONES                                             CAMINS AL GRAU

8:30

2

145

DUQUE DE GAETA - PUEBLA DE FARNALS

CAMINS AL GRAU

9:00

3

112

MALVARROSA AVDA.-A. PONZ-CAVITE

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

9:30

4

227

GAYANO LLUCH

RASCANYA

10:00

5

111

BURJASOT AVDA.-PADRE CARBONELL

BENICALAP

10:30

6

3

DOCTOR COLLADO, PLAZA

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

11:00

7

300

SANTA MARIA MICAELA - MARTIN EL HUMANO

BOTANIC-LA PETXINA

11:30

8

79

FDO. EL CATOLICO - ANGEL GUIMERA

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

12:00

9

204

ESPARTERO-GRAN VIA RAMON Y CAJAL

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

12:30

10

78

OBISPO AMIGO,PLAZA-CUENCA

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

13:00

11

173

JESUS - SAN FRANCISCO DE BORJA

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

13:30

12

53

PINTOR SEGRELLES, PLAZA DEL

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

16:00

13

101

CARRERA MALILLA-ING.J. BENLLOCH

QUATRE CARRERES

16:30

14

55

ZAPADORES - VICENTE LLEO

QUATRE CARRERES

17:00

15

149

CONDE SALVATIERRA - CIRILO AMOROS

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

17:30

16

31

LO RAT PENAT

CAMINS AL GRAU

18:00

 

SECCIÓ SEGONA - A

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

56     AZCARRAGA - FERNANDO EL CATOLICO                                 BOTANIC-LA PETXINA

8:30

2

29

PIE DE LA CRUZ-D. JUAN DE VILLARRASA

EL PILAR-SANT FRANCESC

9:00

3

10

OESTE, AVDA. DEL

EL PILAR-SANT FRANCESC

9:30

4

65

SERRANOS-PLAZA DE LOS FUEROS

EL CARMEN

10:00

5

5

DR. OLORIZ-ARZOBISPO FABIAN Y FUERO

ZAIDIA

10:30

6

120

MOLINELL-ALBORAYA

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

11:00

7

125

BARON S.PETRILLO-L.JOVANI

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

11:30

8

264

LEPANTO-D. JUAN DE AUSTRIA

MISLATA

12:00

9

165

PIZARRO - CIRILO AMOROS

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

12:30

10

278

JOAQUIN COSTA - CONDE ALTEA

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

13:00

11

174

P.SALVADOR ABRIL-PERIS Y VALERO "EL QUARANTAHUI

RUZAFA - A

13:30

12

181

BARRIO BETERO

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

16:00

 

SECCIÓ SEGONA - B

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

169  MAYOR-MORAIRA-NAZARET                                                       CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

8:30

2

49

BARRACA - ESPADAN

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

3

184

INDUSTRIA - SANTOS JUSTO Y PASTOR

CAMINS AL GRAU

9:15

4

330

VICENTE SANCHO TELLO - CHILE - AVDA.ARAGON

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

5

115

FEDERICO MISTRAL - MURTA

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

10:00

6

366

SANTIAGO RUSIÑOL - CONDE LUMIARES

RASCANYA

7

358

ANDRES PILES IVARS - SALVADOR TUSET

BENICALAP

10:45

8

274

TIENDA, PLAZA DE LA

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

9

317

CAMINO NUEVO PICANYA-NICOLAU PRIMITIU

PATRAIX

11:30

10

316

ARCHIDUQUE CARLOS - MUSICO GOMIS

PATRAIX

11

232

PIO XI - FONTANARES

JESUS

12:15

12

310

DR. GIL Y MORTE - DR. VILA BARBERA

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

13

289

ISABEL LA CATOLICA - CIRILO AMOROS

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

13:00

14

32

DOCTOR SERRANO-CARLOS CERVERA-CLERO

RUZAFA - A

15

27

CADIZ - LOS CENTELLES

RUZAFA - B

13:45

16

279

MATIAS PERELLO - LUIS SANTANGEL

RUZAFA - A

16:00

17

114

CRA. SAN LUIS - AVDA. DR. WAKSMAN

QUATRE CARRERES

18

276

CARRERA MALILLA - ISLA CABRERA

QUATRE CARRERES

16:45

 

SECCIÓ TERCERA - A

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

122    CERVANTES - PADRE JOFRE                                                          LA ROQUETA-ARRANCAPINS

8:30

2

15

BOLSERIA-TROS ALT

EL PILAR-SANT FRANCESC

3

62

MOSEN SORELL-CORONA

EL CARMEN

9:15

4

235

BARRIO DE LA LUZ

OLIVERETA

5

217

ESPARTERO-MAESTRO PLASENCIA

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

10:00

6

61

MARQUES DE MONTORTAL-JOSE ESTEVE

RASCANYA

7

33

MONTORTAL - TORREFIEL

RASCANYA

10:45

8

43

MARQUES MONTORTAL- BERNI CATALA

RASCANYA

9

107

BILBAO - MAXIMILIANO THOUS

ZAIDIA

11:30

10

77

BARRIO DE SAN JOSE

ALGIROS

11

328

INGENIERO MANUEL MAESE-C. LLORENS

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

12:15

12

192

RAMIRO DE MAEZTU-H. FURIO

CAMINS AL GRAU

13

179

HIERROS - JUAN BAUTISTA PERALES

CAMINS AL GRAU

13:00

14

183

ISLAS CANARIAS - DAMA DE ELCHE

CAMINS AL GRAU

15

375

PASEO ALAMEDA-AV. FRANCIA

CAMINS AL GRAU

13:45

16

23

TOMASOS-CARLOS CERVERA

RUZAFA - A

16:00

17

132

GLORIA-FELICIDAD-TREMOLAR

POBLATS AL SUD

18

94

MERCADO DE MONTEOLIVETE, PLAZA

QUATRE CARRERES

16:45

 

SECCIÓ TERCERA - B

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

377

AVDA. DE

FRANCIA - ALFREDO TORAN I OLMOS

CAMINS AL GRAU

8:30

2

68

CONSERVA-BERENGUER MALLOL

CAMINS AL GRAU

3

86

BLOCS PLATJA

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

9:15

4

109

SAN RAFAEL - ANTON MARTIN

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

5

123

L'ALGUER - ING.RAFAEL JANINI

ALGIROS

10:00

6

74

ALQUERIAS DE BELLVER - GARBI

BENICALAP

7

267

MARIANO BENLLIURE - A. TORMOS

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

10:45

8

325

MAESTRO RODRIGO, AVDA-GENERAL AVILES

CAMPANAR

9

334

DR. MARAÑON - MAESTRO PALAU

MISLATA

11:30

10

350

TRIBUNAL DE LES AIGUES

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

11

103

VALENCIA - T.LLORENTE (CHIRIVELLA)

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

12:15

12

231

POETA ALBEROLA - TOTANA

OLIVERETA

13

140

SAN JOSE DE LA MONTAÑA-TERUEL

BOTANIC-LA PETXINA

13:00

14

39

CASTELLON - SEGORBE

RUZAFA - B

15

348

CADIZ - CURA FEMENIA - PUERTO RICO

RUZAFA - B

13:45

16

161

REGNE DE VALENCIA, AVDA.-CISCAR

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

16:00

17

283

JACINTO BENAVENTE, AVDA-REINA D.GERMANA

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

18

186

OBISPO JAIME PEREZ-LUIS OLIAG

QUATRE CARRERES

16:45

 

SECCIÓ TERCERA - C

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

35    JUAN DE AGUILO - GASPAR AGUILAR                              JESUS

8:30

2

249

SEGOVIA, PL.-AVDA. DR. TOMAS SALA

LA CREU COBERTA

3

284

CERAMISTA ROS - J.MARIA MORTES LERMA

PATRAIX

9:15

4

87

ARCHIDUQUE CARLOS - CHIVA

PATRAIX

5

308

MERCADO DE CASTILLA

OLIVERETA

10:00

6

82

OLIVERETA-CERDA Y RICO

OLIVERETA

7

67

LUIS LAMARCA - VELAZQUEZ

OLIVERETA

10:45

8

110

LOPE DE VEGA, PLAZA

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

9

45

SAGUNTO - SAN ANTONIO - PADRE URBANO

ZAIDIA

11:30

10

118

ACACIAS - PICAYO

BENICALAP

11

288

PERIODISTA GIL SUMBIELA-AZUCENA

BENICALAP

12:15

12

214

CRISTOBAL SORNI-M. MARTIN

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

13

269

NAQUERA - LAURI VOLPI

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

13:00

14

162

GRUPOS VIRGEN DEL CARMEN

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

15

349

SANTOS JUSTO Y PASTOR - SERRERIA

CAMINS AL GRAU

13:45

16

144

PROGRESO-TEATRO LA MARINA

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

16:00

17

285

RODRIGUEZ DE CEPEDA-L. PALMIREÑO

CAMINS AL GRAU

18

41

CUBA - PUERTO RICO

RUZAFA - B

16:45

 

SECCIÓ QUARTA - A

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

135   BURJASOT AVDA.-JOAQUIN BALLESTER-REUS                      CAMPANAR

8:30

2

201

PALLETER - ERUDITO ORELLANA

BOTANIC-LA PETXINA

3

211

LEPANTO - GUILLEN DE CASTRO

BOTANIC-LA PETXINA

9:15

4

102

FELIX PIZCUETA - CIRILO AMOROS-RUZAFA

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

5

88

BAILEN - XATIVA

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

10:00

6

158

ALBACETE - MARVA

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

7

47

ALBERIQUE - HEROE ROMEU

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

10:45

8

146

TRES FORQUES-CUENCA-PEREZ GALDOS

JESUS

9

38

COSTA Y BORRAS - AGUSTINA DE ARAGON

JESUS

11:30

10

260

BARRIO DE SAN ISIDRO

PATRAIX

11

353

ALCACER - YATOVA

OLIVERETA

12:15

12

331

MARQUES DE SOLFERIT

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

13

332

POETA LLORENTE

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

13:00

14

147

VIRGEN DE LEPANTO, PLAZA

POBLATS AL SUD

15

59

ARAS DE ALPUENTE - CASTELL DE POP

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

13:45

16

228

ARQUITECTO ALFARO-FRANCISCO CUBELLS

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

16:00

17

247

LEONES-POETA MAS Y ROS

ALGIROS

18

380

PINTOR MAELLA - AVDA. FRANCIA-MENORCA

CAMINS AL GRAU

16:45

 

SECCIÓ QUARTA - B

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

133    REINA - VICENTE GUILLOT                                                            MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

8:30

2

155

BARRACA-TRAV. IGLESIA ROSARIO

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

3

226

JUAN JOSE DOMINE-PORT

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

9:15

4

71

TRINIDAD - ALBORAYA

ZAIDIA

5

295

CAMINO DE MONCADA - PINTOR JACOMART

RASCANYA

10:00

6

320

ECUADOR, AVDA - ALCALDE GURREA

BENICALAP

7

121

LUIS CANO, PLAZA

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

10:45

8

245

MANUEL DE FALLA-TAMARINDOS

CAMPANAR

9

254

PADRE SANTONJA-C. BENLLOCH

MISLATA

11:30

10

130

PATRAIX, PLAZA DE

PATRAIX

11

152

SAN VICENTE MARTIR-PIANISTA A. ITURBI

LA CREU COBERTA

12:15

12

250

CADIZ - DENIA

RUZAFA - B

13

126

PINTOR S. ABRIL- PEDRO III EL GRANDE

RUZAFA - A

13:00

14

170

REGNE DE VALENCIA, AVDA.-SAN VALERO

RUZAFA - A

15

239

PERIS Y VALERO, AVDA - CUBA

RUZAFA - B

13:45

16

259

OLTA-JUAN RAMON JIMENEZ

QUATRE CARRERES

16:00

17

216

RUBEN VELA-AVD. DR. WAKSMANN

QUATRE CARRERES

18

218

AUSIAS MARCH , AVD.-NA ROBELLA

QUATRE CARRERES

16:45

 

SECCIÓ QUARTA - C

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

19     SANT BULT, PLAZA DE                                                                   LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

8:30

2

205

NORTE- DR. ZAMENHOFF

BOTANIC-LA PETXINA

3

93

GENERAL LLORENS

BENICALAP

9:15

4

262

CAMPAMENTO - LA YESA

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

5

188

PRIMADO REIG,AVDA - VINAROZ

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

10:00

6

272

MENENDEZ Y PELAYO-AVDA. CATALUÑA

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

7

171

RAMON DE ROCAFULL-CONDE ALACUAS

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

10:45

8

225

ROSARIO - PLAZA CALABUIG

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

9

153

SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

11:30

10

314

TRES CAMINOS - PINEDO

POBLATS AL SUD

11

265

RIO SEGURA,PLAZA-HORNO DE ALCEDO

POBLATS AL SUD

12:15

12

324

GARCIA LORCA, AVDA - OLTA

QUATRE CARRERES

13

141

FRAY J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA

LA CREU COBERTA

13:00

14

199

VENEZUELA-AGUSTIN SALES

JESUS

15

340

FRANCISCO CLIMENT - URUGUAY

JESUS

13:45

16

85

CUBA - DENIA

RUZAFA - B

16:00

17

54

JOAQUIN COSTA - BURRIANA

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

 

SECCIÓ QUINTA - A

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

128    MAESTRO VALLS-MARINO ALBESA                                           CAMINS AL GRAU

8:30

2

168

JOSE BENLLIURE-TEATRO DE LA MARINA

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

3

113

REPUBLICA ARGENTINA-DR.PALLARES IRANZO

ALGIROS

9:15

4

360

RUBEN DARIO - FRAY LUIS COLOMER

ALGIROS

5

303

ALEMANIA - EL BACHILLER

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

10:00

6

270

CUENCA TRAMOYERES - LA GUARDIA CIVIL

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

7

138

PADRE VIÑAS-AGUSTIN LARA

RASCANYA

10:45

8

266

MENDIZABAL

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

9

80

RIPALDA-BENEFICIENCIA-SAN RAMON

EL CARMEN

11:30

10

160

SAN IGNACIO DE LOYOLA-JESUS Y MARIA

BOTANIC-LA PETXINA

11

164

PEREZ GALDOS, AVDA.-CALIXTO III

BOTANIC-LA PETXINA

12:15

12

81

GOYA - BRASIL

OLIVERETA

13

335

LA ELIANA - CID

MISLATA

13:00

14

326

HELLIN - PEDRO DE LUNA

POBLATS AL SUD

15

258

CALVO ACACIO

LA CREU COBERTA

13:45

16

154

SAN VICENTE - MARVA

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

16:00

17

180

PLAZA DE ESPAÑA-GRAN VIA RAMON Y CAJAL-P.BENEDI

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

18

24

CADIZ - LITERATO AZORIN

RUZAFA - B

16:45

 

SECCIÓ QUINTA - B

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

357    MORERIA, PLAZA DE LA                                                                 MISLATA

8:30

2

221

LIBERTAD-TEODORO LLORENTE

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

3

223

BENICADELL-SAN ROQUE

BENICALAP

9:15

4

336

SIERRA MARTES-MIGUEL SERVET

CAMPANAR

5

176

CAMPANAR, AVDA.-HIPOLITO ROVIRA

CAMPANAR

10:00

6

64

DR. PESET ALEIXANDRE-EN GUILLEN FERRER

ZAIDIA

7

75

SAGUNTO - SAN GUILLEN

ZAIDIA

10:45

8

90

NADOR - MILAGROSA

ZAIDIA

9

106

PRIMADO REIG, AVDA.-SAN VICENTE PAUL

RASCANYA

11:30

10

185

POETA ALTET - BENICARLO

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

11

318

TARONGERS, AV.DELS-UNIVERS. POLITECNICA

ALGIROS

12:15

12

304

ISAAC PERAL - MENDEZ NUÑEZ

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

13

98

MAESTRO AGUILAR - MATIAS PERELLO

RUZAFA - A

13:00

14

2

MERCADO DE RUZAFA, PLAZA

RUZAFA - A

15

58

SEVILLA - DENIA

RUZAFA - A

13:45

16

57

PELAYO - MATEMATICO MARZAL

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

16:00

17

7

BORRULL - TURIA

BOTANIC-LA PETXINA

18

294

JACINTO LABAILA - MANUEL SIMO

JESUS

16:45

 

SECCIÓ QUINTA - C

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

224    PLAZA LA SEQUIOTA-EL PALMAR                                              POBLATS AL SUD

8:30

2

333

MAESTRO SERRANO - ALICANTE

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

3

116

JOSE MAESTRE

OLIVERETA

9:15

4

166

STA.CRUZ DE TENERIFE

OLIVERETA

5

215

BARON DE PATRAIX-CUENCA

JESUS

10:00

6

341

CARTEROS - LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD

LA CREU COBERTA

7

309

NEGRITO, PLAZA DEL

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

10:45

8

40

CALABAZAS - EN GALL

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

9

305

PATRIARCA, PLAZA DEL

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

11:30

10

127

DR. SANCHIS BERGON - TURIA

BOTANIC-LA PETXINA

11

292

MAESTRO ARAMBUL SANZ, PLAZA-CAMPANAR

CAMPANAR

12:15

12

26

CIUDAD DEL ARTISTA FALLERO

BENICALAP

13

163

PUEBLA DEL DUC-BENIPEIXCAR

ZAIDIA

13:00

14

281

MINISTRO LUIS MAYANS-PLATERO SUAREZ

ZAIDIA

15

342

INGENIERO VTE. PICHO-AV.VALLADOLID

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

13:45

16

156

GENERAL PANDO-SERRANO FLORES

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

16:00

17

142

CUBA - BUENOS AIRES

RUZAFA - B

18

354

MARQUES DE LOZOYA-POE.CERVERA GRIFOL

QUATRE CARRERES

16:45

 

SECCIÓ SEXTA - A

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

210 ALICANTE                                                                                           QUART DE POBLET-XIRIVELLA

8:30

2

209

SAN ANTONIO

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

3

202

HUMANISTA MARINER-MANUEL SIMO

PATRAIX

9:15

4

302

CHIVA - FRANCISCO DE LLANO

PATRAIX

5

37

ALTA - SANTO TOMAS

EL CARMEN

10:00

6

311

CASTIELFABIB - MARQUES S. JUAN

CAMPANAR

7

388

MANUEL MELIA I FUSTER-CARLOS CORTINA

BENICALAP

10:45

8

69

S. JOSE PIGNATELLI-AV.DR.PESET ALEIXAND.

BENICALAP

9

139

PORTUGAL, AVDA. - FRAGATA

ZAIDIA

11:30

10

194

VISITACION - ORIHUELA

ZAIDIA

11

298

PEDRO CABANES - CONDE LUMIARES

RASCANYA

12:15

12

319

SAN VTE.DE PAUL-DIPUT.CLARA CAMPOAMOR

RASCANYA

13

131

YECLA - CARDENAL BENLLOCH

ALGIROS

13:00

14

351

DR. ALVARO LOPEZ - SAN JUAN DE DIOS

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

15

230

MOSSEN JOSE CUENCA - PINEDO

POBLATS AL SUD

13:45

16

195

GRABADOR JORDAN-ESCULTOR PASTOR

QUATRE CARRERES

16:00

17

251

CARRERA SAN LUIS-RAFAEL ALBIÑANA

QUATRE CARRERES

18

233

AVDA. DE LA PLATA - LA SENYERA

QUATRE CARRERES

16:45

 

 

 

SECCIÓ SEXTA - B

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

323    FUENCALIENTE - LEBON                                                                CAMINS AL GRAU

8:30

2

312

SENECA - POETA MAS Y ROS

ALGIROS

3

97

SENECA - YECLA

ALGIROS

9:15

4

244

JOSE MARIA HARO-POETA MAS Y ROS

ALGIROS

5

70

VIDAL DE CANELLES - SANCHEZ COELLO

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

10:00

6

105

POETA ASINS - ALEGRET - PUZOL "ELS JOVENILS"

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

7

352

POETA EMILIO BARO-ENRIQUE GINESTA

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

10:45

8

157

SAN JUAN BOSCO - DUQUE DE MANDAS

RASCANYA

9

275

POUET, PLAZA DEL

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

11:30

10

268

ISAAC PERAL - MICER MASCO

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

11

50

CORRETGERIA-BANY DELS PAVESOS

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

12:15

12

63

RIPALDA - SOGUEROS

EL CARMEN

13

385

PLAZA VTE. CASTELL MAIQUES

OLIVERETA

13:00

14

48

CRUZ Y MISLATA

MISLATA

15

263

SALVADOR GINER-GREGORIO GEA

MISLATA

13:45

16

255

BARRIO QUINT-PIZARRO

MISLATA

16:00

17

236

JESUS, PLAZA DE

JESUS

18

359

INGENIERO JOSE SIRERA - PIO IX

LA CREU COBERTA

16:45

 

 

 

SECCIÓ SEXTA - C

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

339  BLANQUERIAS                                                                                  EL CARMEN

8:30

2

148

ALFONSO EL MAGNANIMO, PLAZA - NAVE

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

3

344

POLO Y PEYROLON - CIUDAD DE MULA

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

9:15

4

30

VALLE DE LAGUAR - PADRE FERRIS

CAMPANAR

5

277

GUARDACOSTAS - MUSICO JARQUE CUALLADO

ZAIDIA

10:00

6

253

PI Y MARGALL-A. CERVELLERA

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

7

137

QUART - TURIA

BOTANIC-LA PETXINA

10:45

8

99

G.VIA FERNANDO CATOLICO-ERUDITO ORELLANA

BOTANIC-LA PETXINA

9

104

ROJAS CLEMENTE, PLAZA

BOTANIC-LA PETXINA

11:30

10

136

FELIPE BELLVER-MADRE RAFOLS

MISLATA

11

229

ANTONIO MOLLE-GREGORIO GEA

MISLATA

12:15

12

364

PIO XII - JAIME ROIG

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

13

25

CAMINO ALBA-CASTILLO CULLERA

LA CREU COBERTA

13:00

14

189

GIORGETA, AVDA - ROIG DE CORELLA

LA ROQUETA-ARRANCAPINS

15

51

CTRA. ESCRIVA -COOP.SAN FERNANDO

JESUS

13:45

16

240

MAESTRO BELLVER - MARIANO RIBERA

PATRAIX

16:00

17

282

VIRGEN DE LA CABEZA-J.M.MORTES LERMA

PATRAIX

18

124

LUIS OLIAG-MARIOLA-GRANADA

QUATRE CARRERES

16:45

 

 

 

SECCIÓ SETENA - A

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

175    BARRIO MONTE DE PIEDAD                                                          QUART DE POBLET-XIRIVELLA

8:30

2

327

PINTOR PASCUAL CAPUZ - FONTANARES

PATRAIX

3

361

CIUDAD DE CORDOBA-VICENTE TOMAS MARTI

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

9:15

4

293

BENIMODO - INGENIERO DICENTA

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

5

356

EVARISTO BAS - CULLERA

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

10:00

6

374

PEDRO CABANES-JUAN XXIII

BENICALAP

7

287

RIO BIDASOA - CONDE TORREFIEL

RASCANYA

10:45

8

257

MUSICO ESPI- GRABADOR FABREGAT

RASCANYA

9

66

ARBOL, PLAZA DEL

EL CARMEN

11:30

10

167

EN PLOM - GUILLEN DE CASTRO

EL PILAR-SANT FRANCESC

11

20

SALAMANCA - CONDE ALTEA

PLA DEL REMEI-GRAN VIA

12:15

12

212

ARTES Y OFICIOS - ACTOR LLORENS

CAMINS AL GRAU

13

159

DR. MANUEL CANDELA-BEATRIZ TORTOSA

ALGIROS

13:00

14

150

DR. MANUEL CANDELA-AVDA. DEL PUERTO

CAMINS AL GRAU

15

322

BARRACA - COLUMBRETES

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

13:45

16

246

JOSE SOTO MICO-SINDICO MOCHOLI

LA CREU COBERTA

16:00

17

392

BLAS GAMEZ - ANGEL VILLENA

QUATRE CARRERES

 

 

 

SECCIÓ SETENA - B

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

207    MAESTRO LOPE - JOSE CARSI                                                       BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

8:30

2

238

BURJASOT, AVDA-SIERRA DE AGULLENT

BENICALAP

3

389

MANUEL MELIA I FUSTER-MARIA FERNANDA D'OCON

BENICALAP

9:15

4

60

CONCHITA PIQUER-MONESTIR DE POBLET

CAMPANAR

5

379

LA VALL D'ALBAIDA-LA CANAL DE NAVARRES

CAMPANAR

10:00

6

95

CAMINO BARCELONA-TRAVESIA MONCADA

ZAIDIA

7

370

LLORERS - ARQUITECTO LUCINI

ZAIDIA

10:45

8

117

DAROCA - PADRE VIÑAS

RASCANYA

9

42

LA CRUZ, PLAZA - LOS ANGELES

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

11:30

10

73

SANTA CRUZ, PLAZA DE

EL CARMEN

11

203

JUAN BAUTISTA VIVES

OLIVERETA

12:15

12

367

PUEBLA DE VALVERDE-II REPUBLICA ESPAÑOLA

PATRAIX

13

371

JOSEP MARIA BAYARRI-LOS ISIDROS

OLIVERETA

13:00

14

72

JOAQUIN NAVARRO - CARRICOLA

LA CREU COBERTA

 

 

 

SECCIÓ SETENA - C

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

200    CARCAGENTE - COMPROMISO DE CASPE                                 JESUS

8:30

2

193

MANUEL ARNAU - CRUZ CUBIERTA

LA CREU COBERTA

3

391

MONTESA - DR.MARAÑON

LA CREU COBERTA

9:15

4

108

PINTOR STOLZ - BURGOS

OLIVERETA

5

286

PLAZA PERE MARIA ORTS I BOSCH

MISLATA

10:00

6

206

DR. GOMEZ FERRER

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

7

363

L'ALCOTA - SAGUNTO

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

10:45

8

362

LUZ CASANOVA - PADRE ESPASA

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

9

21

BORRULL-SOCORS

BOTANIC-LA PETXINA

11:30

10

198

ANGEL, PLAZA DEL

EL CARMEN

11

297

HERNANDEZ LAZARO - VALLE BALLESTERA

CAMPANAR

12:15

12

13

ACTOR MORA-AVENIDA CONSTITUCION

ZAIDIA

13

290

CASAS DE BARCENA

RASCANYA

13:00

14

208

ESCALANTE - MARINA

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

15

386

MENORCA-LUIS BOLINCHES

CANYAMELAR-GRAU-NAZARET

13:45

16

338

EMBARCADERO - HISTORIADOR BETI

POBLATS AL SUD

16:00

17

343

PIANISTA MARTINEZ CARRASCO,AVDA - ESLIDA

QUATRE CARRERES

18

213

VIVONS - ROMEU DE CORBERA

RUZAFA - A

16:45

 

 

SECCIÓ OCTAVA - A

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

383    HORTA SUD - LA COSTERA                                                            CAMPANAR

8:30

2

220

FERMIN GALAN Y GARC. HERNANDEZ-PRIMAVERA

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

3

252

MARIA ROS-SANTO TOMAS

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

9:15

4

237

SENENT IBAÑEZ-MASSARROJOS

RASCANYA

5

321

ESCULTOR GARCIA MAS-PUERTO SANTA MARIA

CAMPANAR

10:00

6

191

PADRE DOMENECH, PLAZA - AVDA PIO XII

CAMPANAR

7

134

VILLANUEVA DE CASTELLON-HORT. GALAN

ZAIDIA

10:45

8

46

BAJA - MESON DE MORELLA

EL CARMEN

9

241

PADRE ALEGRE-ENRIQUE NAVARRO

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

11:30

10

76

JOSE BENLLIURE-VICENTE GUILLOT

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

11

299

MARIA ROS - MANUEL IRANZO

POBLATS AL SUD

12:15

12

307

ANGEL VILLENA - PINTOR SABATER

QUATRE CARRERES

 

 

SECCIÓ OCTAVA - B

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

234    ESCALANTE - AMPARO GUILLEN                                                MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

8:30

2

373

ANTIGUA SENDA SENENT-PASEO ALAMEDA

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

3

271

PLAÇA MOSSEN MILA

LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

9:15

4

8

MURILLO-PALOMAR

EL PILAR-SANT FRANCESC

5

196

GUILLEN SOROLLA-RECAREDO

EL PILAR-SANT FRANCESC

10:00

6

36

GUILLEN DE CASTRO-TRIADOR

EL PILAR-SANT FRANCESC

7

18

SAN MIGUEL-PLAZA DE VICENTE IBORRA

EL CARMEN

10:45

8

16

MARQUES DE CARO-DR. CHIARRI

EL CARMEN

9

4

PORTAL DE VALLDIGNA-SALINAS

EL CARMEN

11:30

10

248

SAINETERO ARNICHES,PL.-A. RIBES

OLIVERETA

11

190

VIRGEN DE LA FUENSANTA

OLIVERETA

12:15

12

261

GRUPO ANTONIO RUEDA

OLIVERETA

13

52

MICER RABASA - POETA MARAGALL

JESUS

13:00

14

273

REGNE DE VALENCIA, AVDA.-MAESTRO SERRANO

RUZAFA - A

15

381

SIRENA-DELFINES

POBLATS AL SUD

13:45

16

387

JESUS MORANTE I BORRAS - CAMINOT (LA PUNTA)

POBLATS AL SUD

 

SECCIÓ OCTAVA - C

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

1

313

POBLE, PLAZA DEL - SAN ROC

(CARPESA)

RASCANYA

8:30

2

222

DR. DOMINGO OROZCO-BAILEN

BENIMAMET-BURJASOT-BENIFERRI

3

365

ALFARA DEL PATRIARCA - P.GIL SUMBIELA

BENICALAP

9:15

4

119

BURJASOT AVDA. - CARRETERA DE PATERNA

CAMPANAR

5

243

MALAGA-DR. MONTORO

ZAIDIA

10:00

6

355

SAN JUAN, PLAZA DE

QUART DE POBLET-XIRIVELLA

7

280

DR. BERENGUER FERRER, PLAZA

OLIVERETA

10:45

8

172

PEREZ GALDOS-JESUS-MAESTRO SOSA

JESUS

9

92

EN SENDRA - PLAZA COLL

EL PILAR-SANT FRANCESC

11:30

10

91

PINTOR DOMINGO-GUILLEN DE CASTRO

EL PILAR-SANT FRANCESC

11

369

POETAS ANONIMOS-REAL DE GANDIA

PLA DEL REIAL-BENIMACLET

12:15

12

306

CEDRO - EXPLORADOR ANDRES

ALGIROS

13

296

HONDURAS, PLAZA DE

ALGIROS

13:00

14

256

BLASCO IBAÑEZ-PLAZA MAESTRO RIPOLL

ALGIROS

15

347

PADRE LUIS NAVARRO - REMONTA

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

13:45

16

346

RIO TAJO - CAVITE

MALVARROSA-CABANYAL-BETERO

16:00

17

329

GRUP DE PEIXADORS DEL PERELLONET

POBLATS AL SUD

18

368

HUERTO SAN VALERO-AVDA. DE LA PLATA

QUATRE CARRERES

16:45

 

 

FORA DE CONCURS

ORDRE  CENS             COMISSIÓ                                                                                             SECTOR                                                                             HORA

 

182    ANGEL GUIMERA-PINTOR VILA PRADES                                  BOTANIC-LA PETXINA

 

 

143 REINA, PLAZA DE LA-PAZ-SAN VICENTE                                    LA SEU - LA XEREA - EL MERCAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

182    ANGEL GUIMERA-PINTOR VILA PRADES                                  BOTANIC-LA PETXINA

 

 

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h