• Enlace Slider home mascletás

Junta Central Fallera

Classificació General dels Concursos de Teatre JCF 2018-2019

Estes són les classificacions generals de les categories de Principal, Juvenil, Promoció e Infantil

 

 CATEGORIA PRINCIPAL 

1. CÀDIS – DÉNIA

2. ARXIDUC CARLES – MUSIC GOMIS

3. RUBEN DARIO - FRA LLUIS COLOMER

4. FRA J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA

5. SEVILLA - DENIA

6. ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL.LÍ

7. PLAÇA DE LA MERCÉ

8. REGNE DE VALENCIA-DUC DE CALABRIA

9. JESUS - SANT FRANCESC DE BORJA

10. L'ELIANA - CID

11. DR. OLORIZ-ARQUEBISBE FABIAN I FUERO

12. DR. SANCHIS BERGON - TURIA

13. BORRULL - TURIA

14. MARIANO BENLLIURE - A. TORMOS

15. BARRACA-TRAV. IGLESIA ROSARIO

 

* En compliment de les bases vigents, rebran subvenció els grups classificats entre els llocs 1 al 10, tots dos inclosos. Així mateix descendiran a la Categoria de Promoció els grups classificats del lloc 11 al 15, ambdós inclosos. 

 

CATEGORIA JUVENIL

1. FRAY J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA

2. RUBEN DARIO - FRAY LUIS COLOMER

3. CADIZ - DENIA

4. ARZOBISPO OLAECHEA-SAN MARCELINO

5. CRA. SAN LUIS - AVDA. DR. WAKSMAN

6. JESUS - SAN FRANCISCO DE BORJA

7. JUSTO VILAR - PLAZA MERCADO CABAÑAL

8. REGNE DE VALENCIA, AVDA.-D. CALABRIA

9. BARRIO BETERO

10. NORTE- DR. ZAMENHOFF

11. CADIZ - CURA FEMENIA - PUERTO RICO

12. LA ELIANA - CID

13. BORRULL-SOCORS

 

 * En compliment de les bases vigents, rebran subvenció els grups classificats entre els llocs 1 al 5, tots dos inclosos. 

 

CATEGORIA PROMOCIÓ

1. BARRI DE SANT ISIDRE

2. DALT - SANT TOMÁS

3. SANTA MARIA MICAELA - MARTI L'HUMÁ

4. DUC DE GAETA - LA POBLA DE FARNALS

5. TOMASOS-CARLES CERVERA

6. DR. DOMÈNEC OROZCO-BAILEN

7. RIBERA-CONVENT SANTA CLARA

8. MANUEL ARNAU – LA CREU COBERTA

9. PALLETER – ERUDIT ORELLANA

10. PLAÇA DOCTOR COLLADO

11. P.SALVADOR ABRIL-PERIS I VALERO

12. JERONIMA GALES-LITOGRAF PASCUAL I ABAD

13. JOSE SOTO MICO-SINDIC MOCHOLI

14. MERCAT DE RUSSAFA

15. QUART-PALOMAR

16. BARRI DE BETERO

17. MESTRE BELLVER – MARIÁ RIBERA

18. VIVONS - ROMEU DE CORBERA

19. PERE CABANES-JOAN XXIII

20. JOAN BAPTISTA VIVES

21. CONSERVA-BERENGUER MALLOL

22. SAGUNT - SANT ANTONI – PARE URBANO

23. BORRULL-SOCORS

24. ESCULTOR GARCIA MAS-PORT DE SANTA MARIA

25. SANT VICENT - PERIODISTA AZZATTI

26. CORRETGERIA-BANY DELS PAVESOS

27. VILANOVA DE CASTELLO-HORTICULTOR GALA 

 

* En compliment de les bases vigents, rebran subvenció els grups classificats entre els llocs 1 al 15, tots dos inclosos. Així mateix ascendiran a la Categoria de PRINCIPAL els grups classificats del lloc 1 al 5, ambdós inclosos.

 

TEATRE INFANTIL 

1. QUART EXTRAMURS - VELAZQUEZ

2. NORD- DR. ZAMENHOFF

3. VILANOVA DE CASTELLÓ-HORTICULTOR GALAN

4. ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL.LÍ

5. SANTA GENOVEVA TORRES-ARQUITECTE TOLSA

6. SANTA MARIA MICAELA – MARTÍ L'HUMÁ

7. DUC DE GAETA – LA POBLA DE FARNALS

8. QUART-PALOMAR

9. MARIÁ BENLLIURE – SÈQUIA DE TORMOS

10. REGNE DE VALENCIA – MESTRE SERRANO

11. CALVO ACACIO

12. DR. OLORIZ-ARQUEBISBE FABIÁN I FUERO

13. L'ELIANA - CID

14. MERCAT DE CASTELLA

15. MERCAT DE RUSSAFA

16. FRA J. RODRIGUEZ - PINTOR CORTINA

17. JUST VILAR – MERCAT DEL CABANYAL

18. SAGUNT - SANT ANTONI – PARE URBANO

 

* En compliment de les bases vigents, rebran subvenció els grups classificats entre els llocs 1 al 12, tots dos inclosos.

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h