• Enlace Slider home mascletás (3)

Junta Central Fallera

Recorregut dels jurats de betlems

[ACTUALITZAT] Este és el recorregut que farà el jurat en modalitat Tradicional i Lliure.

 

 

·Recorregut del jurat de la categoria TRADICIONAL A:

 

TRADICIONAL A 

DIA 9 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 9 HORAS 

  • 308 MERCADO DE CASTILLA 
  • 282 VIRGEN DE LA CABEZA-J.M.MORTES LERMA 
  • 316 ARCHIDUQUE CARLOS - MUSICO GOMIS 
  • 175 BARRIO MONTE DE PIEDAD 
  • 48 CRUZ Y MISLATA
  • 311 CASTIELFABIB - MARQUES S. JUAN 
  • 269 NAQUERA - LAURI VOLPI 
  • 43 MARQUES MONTORTAL- BERNI CATALA 
  • 112 MALVARROSA AVDA.-A. PONZ-CAVITE 
  • 162 GRUPOS VIRGEN DEL CARMEN 
  • 184 INDUSTRIA - SANTOS JUSTO Y PASTOR

 

· Recorrido del jurado de la categoría TRADICIONAL B:

TRADICIONAL B

DIA 9 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 9 HORAS

  • 368 HUERTO SAN VALERO-AVDA. DE LA PLATA 
  • 259 OLTA-JUAN RAMON JIMENEZ 
  • 101 CARRERA MALILLA-ING.J. BENLLOCH 
  • 28 CUBA - LITERATO AZORIN 
  • 177 SUECA - LITERATO AZORIN 
  • 24 CADIZ-LITERATO AZORIN
  • 170 REGNE DE VALENCIA, AVDA.-SAN VALERO 

 

DIA 9 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 16 HORAS

  • 10 OESTE, AVDA. DEL
  • 11 MERCED, PLAZA DE LA 
  • 15 BOLSERIA-TROS ALT 
  • 205 NORTE- DR. ZAMENHOFF 
  • 166 STA.CRUZ DE TENERIFE-A.DEL ALCAZAR 
  • 341 CARTEROS - LITOGRAFO PASCUAL Y ABAD 
  • 246 JOSE SOTO MICO-SINDICO MOCHOLI 
  • 371 JOSEP MARIA BAYARRI-LOS ISIDROS 
  • 263 SALVADOR GINER-GREGORIO GEA 

 

DIA 10 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 9 HORAS

  • 255 BARRIO QUINT-PIZARRO
  • 221 LLIBERTAD-TEODORO LLORENTE
  • 135 BURJASOT AVDA.-JOAQUIN BALLESTER-REUS 
  • 374 PEDRO CABANES-JUAN XXIII
  • 61 MARQUES DE MONTORTAL-JOSE ESTEVE 
  • 342 INGENIERO VTE. PICHO-AV.VALLADOLID 
  • 22 EXPOSICION-MICER MASCO-A. BACA 
  • 131 YECLA - CARDENAL BENLLOCH 
  • 88 BAILEN- JATIVA

 

DIA 10 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 16 HORAS

  • 285 RODRIGUEZ DE CEPEDA-L. PALMIREÑO 
  • 178 ISLAS CANARIAS-TRAFALGAR-SAMUEL ROS 
  • 192 RAMIRO DE MAEZTU-H. FURIO 
  • 128 MAESTRO VALLS-MARINO ALBESA 
  • 70 VIDAL DE CANELLES - SANCHEZ COELLO 
  • 76 JOSE BENLLIURE-VICENTE GUILLOT 
  • 59 ARAS DE ALPUENTE - CASTELL DE POP

 

· Recorrido del jurado de la categoría LIBRE A:

LIBRE A 

DIA 9 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 9 HORAS

  • 359 INGENIERO JOSE SIRERA - PIO IX
  • 189 GIORGETA, AVDA - ROIG DE CORELLA
  • 154 SAN VICENTE - MARVA
  • 310 DR. GIL Y MORTE - DR. VILA BARBERA
  • 67 LUIS LAMARCA - VELAZQUEZ
  • 8 MURILLO-PALOMAR
  • 9 NA JORDANA, PLAZA DE
  • 151 JUSTO VILAR - PLAZA MERCADO CABAÑAL
  • 181 BARRIO BETERO

 

· Recorrido del jurado de la categoría LIBRE B:

LIBRE B 

DIA 9 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 9 HORAS

  • 114 CRA. SAN LUIS - AVDA. DR. WAKSMAN
  • 27 CADIZ - LOS CENTELLES
  • 32 DOCTOR SERRANO-CARLOS CERVERA-CLERO
  • 180 PLAZA DE ESPAÑA-GRAN VIA RAMON Y CAJAL-P.BENEDITO
  • 173 JESUS - SAN FRANCISCO DE BORJA 
  • 302 CHIVA - FRANCISCO DE LLANO
  • 202 HUMANISTA MARINER-MANUEL SIMO
  • 193 MANUEL ARNAU - CRUZ CUBIERTA
  • 385 PLAZA VTE. CASTELL MAIQUE
  • 136 FELIPE BELLVER-MADRE RAFOLS

 

DIA 9 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 16 HORAS

  • 254 PADRE SANTONJA-C. BENLLOCH
  • 353 ALCACER - YATOVA
  • 108 PINTOR STOLZ - BURGOS
  • 81 GOYA - BRASIL
  • 300 SANTA MARIA MICAELA - MARTIN EL HUMANO
  • 201 PALLETER - ERUDITO ORELLANO
  • 7 BORRULL - TURIA 
  • 36 GUILLEN DE CASTRO-TRIADOR
  • 46 BAJA - MESON DE MORELLA
  • 50 CORRETGERIA-BANY DELS PAVESOS
  • 65 SERRANOS-PLAZA DE LOS FUEROS

 

DIA 10 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 9 HORAS

  • 357 MORERIA, PLAZA DE LA
  • 275 POUET, PLAZA DEL
  • 118 ACACIAS - PICAYO
  • 227 GAYANO LLUCH - MARCO MERENCIANO
  • 366 SANTIAGO RUSIÑOL-CONDE LUMIARES
  • 107 BILBAO - MAXIMILIANO THOUS
  • 281 MINISTRO LUIS MAYANS-PLATERO SUAREZ
  • 106 PRIMADO REIG, AVDA.-SAN VICENTE PAUL
  • 384 SANTA GENOVEVA TORRES-ARQUITECTO TOLSA-ALFAHUIR
  • 272 MENENDEZ Y PELAYO-AVDA. CATALUÑA     
  • 330 VICENTE SANCHO TELLO - CHILE - AVDA.ARAGON   

 

DIA 10 DE DICIEMBRE A PARTIR DE LAS 16 HORAS

  • 31 LO RAT PENAT
  • 323 FUENCALIENTE - LEBON
  • 145 DUQUE DE GAETA - PUEBLA DE FARNALS
  • 318 TARONGERS, AV.DELS-UNIVERS. POLITECNICA
  • 208 ESCALANTE - MARINA
  • 153 SAN PEDRO - VIRGEN DE VALLIVANA
  • 49 BARRACA - ESPADAN
  • 349 SANTOS JUSTO Y PASTOR - SERRERIA
  • 226 JUAN JOSE DOMINE-PORT
  • 380 PINTOR MAELLA - AVDA. FRANCIA-MENORCA

Junta Central Fallera informa sobre l'ús de les cookies en la seua pàgina web.

Legir mes

Acepto
Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h