Premis millors ninots de secció
Esta és la relació de premis de millors ninots de secció:
Secció Especial: Falla Ciscar - Borriana, n.º 83
Secció Primera: Falla Plaça del Pilar, n.º 34
Secció Segona: Falla Ribera - Convent de Santa Clara, n.º 242
Secció Tercera: Falla Av. de França - Albereda, n.º 375
Secció Quarta: Falla Doctor Gil i Morte, n.º 310
Secció Cinquena: Falla Serrans - Plaça de los Furs, n.º 65
Secció Sisena: Falla Ferros - Juan Bautista Perales, n.º 179
Secció Setena: Falla Quart - Palomar, n.º 17
Secció Huitena: Falla Pare Doménech - Pius XII, n.º 191
Secció Novena: Falla Josep Benlliure - Teatre de la Marina, n.º 168
Secció Desena: Falla Joaquim Costa - Borriana, n.º 54
Secció Onzena: Falla Pelai - Matemàtic Marçal, n.º 57
Secció Dotzena: Falla Benicadell - Sant Roc, n.º 223
Secció Tretzena: Falla Av. de Giorgeta - Roís de Corella, n.º 189
Secció Catorzena: Falla Blanqueries, n.º 339
Secció Quinzena: Falla En Plom - Guillem de Castro, n.º 167
Secció Setzena: Falla Plaça de l'Arbre, n.º 66
Secció Dissetena: Falla Sant Joan Bosco - Duc de Mandas, n.º 157
Secció Dihuitena: Falla Borrull - Túria, n.º 7
Secció Dinovena: Falla Pius XII - Jaume Roig - La Font, n.º 364
Secció Vintena: Falla La Vall d'Albaida - La Canal de Navarrés, n.º 339
Secció Vint-i-una: Falla Doctor Berenguer Ferrer, n.º 280
Secció Vint-i-dos: Falla Juan Bautista Vives - Salvador Ferrandis Luna, n.º 203
Secció Especial: Falla Cuba - Literat Azorín, n.º 28
Secció Primera A: Falla Santa Genoveva Torres - Arquitecte Tolsà, n.º 384
Secció Primera B: Falla Esparter - Gran Via Ramón y Cajal, n.º 204
Secció Segona A: Falla Peu de la Creu, n.º 29
Secció Segona B: Falla Els Doctors, n.º 310
Secció Tercera A: Falla Mercat de Monteolivet, n.º 94
Secció Tercera B: Falla Jacint Benavent - Reina Na Germana, n.º 283
Secció Tercera C: Falla Cuba - Puerto Rico, n.º 41
Secció Quarta A: Falla Mercat de Castella n.º 308
Secció Quarta B: Falla Sant Vicent - Amparo Iturbi, n.º 152
Secció Quarta C: Falla Poeta Llorente - Baró de Cèrcer, n.º 332
Secció Qunta A: Falla Pintor Salvador Abril - Pere III el Gran, n.º 126
Secció Quinta B: Alberic - Heroi Romeu, n.º 47
Secció Quinta C: Falla Plaça del Negrito, n.º 309
Secció Sexta A: Falla Corretgeria - Bany dels Pavesos , n.º 50
Secció Sexta B: Falla Lepant - En Joan d'Àustria, n.º 264
Secció Sexta C: Falla Arts i Oficis - Actor Llorens, n.º 212
Secció Sèptima A: Falla Joaquim Costa - Borriana, n.º 54
Secció Sèptima B: Falla Blanqueries, n.º 339
Secció Sèptima C: Falla Pere Cabanes - Joan XXIII, n.º 374
Secció Octava A: Falla En Sendra - Plaça de Coll, n.º 92
Secció Octava B: Falla Plaça de Sant Joan, n.º 355
Secció Octava C: Falla Grup de Peixcadors del Perellonet, n.º 329