• Enlace Slider home mascletás (5)

Junta Central Fallera

Nominaciones XXXVI Concurso Infantil de Teatro en Lengua Valenciana

Estas son las nominaciones del Concurso de teatro infantil de JCF

 

 

 

MILLOR OBRA INÉDITA

 

              A L’OBRA:  “Eh! volució”       

              DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l'Humá

              AL’OBRA:  “Un cap de setmana diferent”                        

              DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

                

              A L'OBRA: “Ni volta al mon... ni res de res”      

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí   

 

MILLOR MUNTATGE

 

               A L’OBRA: “Un conte al revés”        

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez  

            

              AL’OBRA:  “Un cap de setmana diferent”                       

              DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

                

              A L'OBRA: “Ni volta al mon... ni res de res”      

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí 

    

MILLOR ACTOR MENUT

 

              A:  Mateo Mirasol Salvador

              EN EL PAPER DE :  Mateo 

              DE L’OBRA:  “Un cap de setmana diferent”                       

              DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff     

                     

              A:  Gorka Pascual Vinat 

              EN EL PAPER DE : Estrela Platejá

             DE L’OBRA:  “Ni volta al mon... ni res de res”      

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.li       

 

              A:  Manuel Jiménez Lacomba 

              EN EL PAPER DE :  Orenci               

              DE L’OBRA:  “La Foto”       

              DE LA FALLA: Just Vilar-Mercat del Cabanyal

 

MILLOR ACTRIU MENUDA

 

              A: Alba Danvila Martí  

              EN EL PAPER DE : Ofelia                 

              DE L’OBRA: “Jaumlet”        

              DE LA FALLA: Regne de València-Mestre Serrano

 

              A: Marina Pamblanco Navarro 

              EN EL PAPER DE : Xiqueta               

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”         

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

 

              A:  Rocío Sanz López 

              EN EL PAPER DE : Rat Penat 2

              DE L’OBRA: “Els reis de la casa”

              DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá 

    

 MILLOR ACTOR NOVELL

 

              A: Guillermo Sánchez Climent  

              EN EL PAPER DE : Tin tin Tarantino 

              DE L’OBRA:  “Ni volta al mon... ni res de res”     

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.li     

 

              A:  Jorge Llatas Fernandez 

              EN EL PAPER DE:  Jorge

              DE L’OBRA: “Un cap de setmana diferent”        

              DE LA FALLA:  Nord-Dr. Zamenhoff

 

              A:  Eloy Giménez de los Galanes Castelló 

              EN EL PAPER DE : Felip Foc 2

              DE L’OBRA:  “Ni volta al mon... ni res de res”     

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.li   

    

MILLOR ACTRIU NOVELL

 

              A:  Ainara Martinez Älvarez 

              EN EL PAPER DE : Princesa

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”         

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

 

            

              A:  Lola Valencia Gómez 

              EN EL PAPER DE : Lola

              DE L’OBRA:  “Morts de rialla”       

              DE LA FALLA: Mercat de Russafa

 

              A:  Candela Palanca Chacón

              EN EL PAPER DE : Motxilla

              DE L’OBRA:   “El temple del sol”       

              DE LA FALLA: Dr. Oloriz-Arquebisbe Fabián i Fuero

 

MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT  

 

     

              A: Paula Tortosa Quintero   

              EN EL PAPER DE: Sushi

              DE L’OBRA:   “Dins de la mar”      

              DE LA FALLA: Calvo Acacio

 

              A: Amara Fontan García  

              EN EL PAPER DE: Grega 1

              DE L’OBRA:  “Eh! volució”       

              DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l'Humá

 

              A:  Valeria Carnerero Pamblanco 

              EN EL PAPER DE : Fada

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”        

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

 

MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT

 

              A: Rafael Balbastre Collado   

              EN EL PAPER DE :  El Bola              

              DE L’OBRA:  “Joan el cendrós”       

              DE LA FALLA: Mariá Benlliure-Sèquia de Tormos

 

              A: Javier Elena Castilla  

              EN EL PAPER DE : Bruce Wayne     

              DE L’OBRA:  “Imagina't”       

              DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

 

              A:  Iker Pascual Vinat 

              EN EL PAPER DE :  Forellat 1          

              DE L’OBRA: “Ni volta al mon...  ni res de res”     

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí 

             

 MILLOR ACTRIU PRINCIPAL

 

               A: Raquel Gramaje Delgado   

              EN EL PAPER DE : Shire-Neta

              DE L’OBRA: “Dins de la Mar”        

              DE LA FALLA: Vilanova de castelló-Horticultor Galán

 

              A: María Diaz Ibáñez  

              EN EL PAPER DE : Reina

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”        

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

 

              A: Ariadna García García  

              EN EL PAPER DE : Noble

              DE L’OBRA:  “Eh! volució”       

              DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l'Humá

   

MILLOR ACTOR PRINCIPAL

 

              A:  Marco Monleón Gimiso 

              EN EL PAPER DE : Troglodita 1

              DE L’OBRA:  “Eh! volució”       

              DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l'Humá

 

              A:  Andoni Soriano Vidal

              EN EL PAPER DE : Tomy

              DE L’OBRA: “Imagina't”        

              DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

 

              A:  Marc Altur Agüera 

              EN EL PAPER DE : Felip Foc 1

              DE L’OBRA: “Ni volta al mon... ni res de res”      

              DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí  

            

MILLOR DIRECCIÓ

 

              A: Juan Carlos Rodriguez Castillo

              DE L’OBRA: “Un conte al revés”        

              DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

             

              A: Silvia Delgado Herrera

              DE L’OBRA: “Dins de la Mar”        

              DE LA FALLA: Vilanova de Castelló-Horticultor Galán

 

              A: Juan José Morant Aznar

              DE L’OBRA:  “Un cap de setmana diferent”                       

              DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff       

      

MILLOR OBRA:

 

             A L’OBRA: “DINS DE LA MAR”

            DE LA FALLA: Vilanova de castelló-Horticultor Galán

 

            A L’OBRA: “UN CONTE AL REVES”

           DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez 

 

            A L’OBRA: “ELS REIS DE LA CASA”

            DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá

 

            A L’OBRA: “NI VOLTA AL MON... NI RES DE RES”

            DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

 

           A L’OBRA: “UN CAP DE SETMANA DIFERENT”

           DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff 

Fallas
Junta Central Fallera
Avenida de la Plata 117
46006 Valencia (ESPAÑA)
Teléfono 963 521 730
Horario: 17h a 20h

Este sitio usa cookies propias y de terceros para facilitar la navegación, contenidos de interés, obtener información estadísticas de uso de nuestros visitantes y ofrecer contenido multimedia integrado.

Si no cambia la configuración de su navegador, usted acepta su uso. Saber más

Acepto